Autobusy wróciły na Utratę | targowek.info

Autobusy wróciły na Utratę

Po 10 miesiącach udało się załatać koszmarnie dziurawą ulicę.

 

Zarząd Transportu Miejskiego wycofał autobusy linii 138 oraz 338 z ulicy Utrata dokładnie 1 kwietnia 2017 r. Ale to nie był prima aprilis – ulica była w tak tragicznym stanie (popękany, krzywy i pokryty głębokimi dziurami asfalt), że miejskie autobusy nie były już w stanie nią przejechać, ani zawrócić na końcowej zawrotce.

Była to fatalna informacja dla pracowników firm i magazynów na Targówku Fabrycznym – którzy musieli odtąd chodzić do pracy kilkaset metrów na piechotę z ulicy Zabranieckiej.

Naprawa drogi zajęła urzędowi dzielnicy trzy kwartały – ale w końcu się zakończyła. Dziś rano 138 i 338 wreszcie wróciły na ulicę Utrata – teraz autobusy znów dojeżdżają aż do przystanku „Utrata-Urząd Celny” i zawracają na końcu ulicy.

 

zdjęcie na górze: Rafał/archiwum targowek.info

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Autobusy wróciły na Utratę

 • 10 stycznia 2018 o godz. 13:47

  No to młodzież będzie miała dobry dojazd do magazynów, latanie po nocy za 2.5 euro/godz. możliwość awansu (przepraszam choroby kolan) a helmuty kupią sobie nowy jacht.

 • 10 stycznia 2018 o godz. 15:24

  Słoja który jest autorem tej notatki informuję, że w Warszawie „końcową zawrotkę” nazywa się zwyczajowo „pętlą autobusową” lub „pętlą tramwajową”.

 • 10 stycznia 2018 o godz. 17:57

  ale tam naprawdę jest zawrotka ;))))))))) autobusy tam zawracają i jadą jeszcze kilometr na pętlę Utrata :DDD co za osioł xDDD

 • 16 stycznia 2018 o godz. 10:34

  Nie wiem po co 2 autobusy naraz tam puszczac, wystarczy jeden np. 338. W weekend tam i tak nikt na Utratę nie jezdzi. Poza tym dlaczego nic nie jedzie z Kijowskiej na Utratę nową Trasą Świętokrzyską. Po co ta droga jest dla śmieciarek? Żenada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.