Koniec klubu fitness Jatomi w Renovie. Co z Jatomi w Atrium Targówek?

13
Share

Firma prowadząca kluby Jatomi znajduje się w likwidacji. Niewykluczone, że oba bródnowskie kluby fitness wkrótce znikną.

 

W okresie realizacji noworocznych postanowień to wyjątkowo nieprzyjemna informacja. Krótko przed nowym rokiem firma Pure Health & Fitness Sp. z. o.o., prowadząca w całej Polsce kluby fitness pod marką Jatomi, znalazła się w likwidacji. Firma jeszcze działa – lecz z coraz większymi problemami.

W całej Warszawie Jatomi prowadzi obecnie 6 klubów fitness – w tym dwa w naszej dzielnicy na Bródnie: w galerii Renova przy ul. Rembielińskiej oraz w galerii Atrium Targówek przy ul. Głębockiej. Ten pierwszy klub właśnie przestaje działać: firma rozesłała do klientów email z informacją, że 9 stycznia 2018 jest ostatnim dniem funkcjonowania Jatomi Fitness w galerii Renova.

Klienci, którzy wykupili karnet na dłuższy czas, mogą odzyskać pieniądze pod warunkiem, że sami zgłoszą się do Pure Health & Fitness z wnioskiem o zwrot opłaty.

Jeszcze w grudniu 2017 r. został zamknięty inny warszawski klub Jatomi w centrum handlowym Złote Tarasy. Jednak mimo kłopotów sieć Jatomi dalej istnieje. Wciąż funkcjonuje klub Jatomi w Atrium Targówek na Głębockiej – harmonogram treningów jest tam rozpisany aż do pierwszych dni lutego. Co będzie dalej, nie wiadomo.

 

zdjęcie: Galeria Renova na Rembielińskiej, w której dziś zostaje zamknięty klub Jatomi / fot. archiwum targowek.info

13
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx