W miejscu Praktikera w M1 powstanie OBI

14
Share

Zamiast niebieskiego sklepu z materiałami budowlano-remontowymi będzie pomarańczowy sklep z materiałami budowlano-remontowymi.

 

Od zamknięcia popularnego sklepu Praktiker położonego na granicy Targówka (i całej Warszawy) oraz Marek i Ząbek właśnie minął okrągły rok. Przez ten czas pomalowana na niebiesko hala przy ulicy Radzymińskiej 303 stała pusta – ale ostatnio zaczął się wokół niej ruch.

Po tym, jak kilka miesięcy temu sąd ogłosił upadłość całej polskiej sieci Praktiker, opuszczonymi halami zainteresował się bowiem jeden z jej największych konkurentów – firma OBI Polska. „Nasz” eks-Praktiker jest jednym z kilku obiektów w Polsce, które postanowił przejąć pomarańczowy gigant z artykułami budowlanymi.

W efekcie już wkrótce OBI będzie miało aż dwa sklepy przy ulicy Radzymińskiej: jeden na Zaciszu (Radzymińska 166), drugi 4 kilometry dalej – na granicy Warszawy (Radzymińska 303).

Właśnie trwa wielki nabór do pracy w nowym OBI w Markach. Firma poszukuje kierowników, doradców klienta, pracowników serwisu, kasjerów i pracowników punktu obsługi klienta. Dokładna data otwarcia Obi w miejscu Praktikera w M1 nie jest jeszcze oficjalna zmiana, ale możemy się spodziewać, że stanie się to wiosną lub najpóźniej na początku lata.

 

zdjęcie na górze: Praktiker w CH M1 Marki/ archiwum

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx