Duża część Zacisza bez prądu przez całą niedzielę

6
Share

Wyjątkowo długie (i dość tajemnicze) wyłączenie prądu w dzielnicy.

 

Na uliczkach Zacisza po wschodniej stronie ulicy Radzymińskiej zawisły ogłoszenia o planowanym wyłączeniu prądu w niedzielę 11 marca w godzinach 8:00-22:00.

Przez 14 godzin bez prądu ma być większość budynków na ulicach: Radzymińskiej (na odcinku od numerów 182 do 221), Tarnogórskiej, Koniczynowej, Kościeliska, Amelińskiej, Teofila Piecyka, Promiennej, Deszczowej, Drapińskiej, Bajecznej, Bukowieckiej, Bogumińskiej oraz Błędowskiej.

Innogy Stoen informuje w ogłoszeniach, że zaplanowana przerwa w dostawie energii elektrycznej jest niezbędna do przeprowadzenia „pilnych prac”. Zadziwia jednak jej długość (aż 14 godzin) i dzień tygodnia (niedziela).

Na to, że bardzo niefortunnie wybrano czas i długość prac, zwraca uwagę nasz czytelnik, pan Przemek: Przeczytałem na słupie ogłoszenie o planowanej przerwie w dostawie prądu w niedzielę.  Brzmi to masakrycznie, bo brak prądu oznacza również brak ogrzewania i ciepłej wody (piece gazowe) – denerwuje się pan Przemek.

Niestety, biuro prasowe Innogy przed dwa dni nie zdołało wyjaśnić nam szczegółów tej sytuacji. Nadzieją dla mieszkańców tej części Zacisza może być jednak ostatnie zdanie na rozwieszonych ogłoszeniach: „Planowane wyłączenie może być odwołane bez uprzedzenia”.

zdjęcie na górze: Flickr

 

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx