Wielka placówka Enel-Med powstanie w parku handlowym Homepark | targowek.info

Wielka placówka Enel-Med w parku handlowym Homepark

Duża zmiana na zdrowotnej mapie Targówka.

Grupa Enel-Med to jedna z największych w Polsce sieci prywatnych placówek medycznych. Ostnieje od 1993 roku, lecząc pacjentów w blisko 40 przychodniach i oddziałach. Ponadto posiada sieć ponad 1 600 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Na Targówku firma jest dobrze znana ze szpitala przy ul. Gilarskiej 86C (przy skrzyżowaniu z ulicą Rolanda).

Zaś wkrótce w naszej dzielnicy powstanie nowa, wielka placówka Enel-Med. Zostanie ona otwarta obok sklepów w parku handlowym Homepark Targówek przy ul. Malborskiej i będzie miała blisko 1000 m2 powierzchni.

Homepark Targówek jeszcze do niedawna nazywał się po prostu Park Handlowy Targówek – to fragment zagłębia handlowego na granicy Warszawy, w którym znajdują się m.in. Leroy Merlin, Jula, Piotr i Paweł, Euro RTV/AGD, TK Maxx, Sports Direct, Gravitan, Maxi Zoo oraz Smyk Mega Store (a niedaleko są m.in. sklep i magazyn IKEA).

Nowy Enel-Med zostanie tam otwarty w pierwszym kwartale 2019 roku i będzie się mieścić w części położonej bliżej Trasy Toruńskiej.

W nowej przychodni będzie można skorzystać z usług stomatologicznych, konsultacji specjalistycznych oraz wykonać rtg, rezonans, spirometrię czy audiometrię. Planujemy oddać do dyspozycji ponad 16 gabinetów – informuje w komuniacie Bartosz Rozwadowski, członek zarządu Enel-Med S.A.

Umowa, jak podaje serwis renews.pl, zawarta została na okres 12 lat, ale potem oczywiście zawsze może być przedłużona.

zdjęcie na górze: Homepark Targówek Warszawa / mat. prasowe.

PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Wielka placówka Enel-Med w parku handlowym Homepark

 • 26 lipca 2018 o godz. 09:14

  Temat z d…py . Widać , że sezon ogórkowy i nic się ciekawego nie dzieje , więc i tematów na artykuł nie ma .

 • 26 lipca 2018 o godz. 09:38

  DLACZEGO PLACÓWKA LUX MED JEST TYLKO JEDNA PO TEJ STRONIE WISŁY?!

  MASAKRA

 • 26 lipca 2018 o godz. 11:36

  „W nowej przychodni będzie można skorzystać z usług stomatologicznych, konsultacji specjalistycznych oraz wykonać rtg, rezonans, spirometrię czy audiometrię.”

  Czyli:
  – kolejny komercyjny stomatolog od ortodoncji i rozwiercania zębów „proszę za pół roku przyjść na kontrolę, znów rozwiercimy, za rok usuniemy i wstawimy implant” – 10.000 zł :-)
  – specjaliści konsultanci „dam panu tabletki” – kilkaset zł za wizytę, ale wcześniej…. następny punkt:
  – diagnostyka, badania, rezonans w trzech (3D), czterech (4D) wymiarach za 500, 1000 zł, a kręgosłup i tak boli, bo badania jakoś nie leczą :-)

  Wyciąganie pieniędzy, a gdy komuś stan naprawdę się pogorszy, to do państwowego szpitala :-))

 • 26 lipca 2018 o godz. 12:29

  Bzdury piszesz.
  Jakość leczenie nie zależy od placówki tylko od lekarza.
  A gdyby nie sieci tylu Luxmed, Enelmed itp. tysiące kart abonamentowych to w publiczncych ZOZach kolejki byłyby jeszcze większe.

 • 26 lipca 2018 o godz. 13:31

  Podbijam pytanie o Lux-Med. Jesteśmy chyba jedyną dużą dzielnicą bez placówki LuxMedu. Zapytajcie ich za tak olewają Targówek.

  Nie każdy może ich olać, bo to pracodawca ustala, gdzie ma się abonament.

 • 26 lipca 2018 o godz. 16:57

  przecież tam będą leczyć za pieniądze, a co z NFZ-tem, przecież ja mam ubezpieczenie więc po co mi to, ewentualnie szukam dobrego specjalisty od leczenia duszy czyli psychiatry, zresztą przydałby się kilkudziesięciu tysiącom mieszkańców gminy targówek

 • 26 lipca 2018 o godz. 17:38

  Ciekawe czy będzie tam pediatria?
  Najbliższa jest w Galerii Północnej lub Arkadii- niestety na Gilarskiej pediatrii brak…

 • 26 lipca 2018 o godz. 18:17

  Do grupy Lux-Med należy szpital onkologiczny przy ul.św.Wincentego u zbiegu z Malborską.Po naszej stronie Wisły jest jeszcze przychodnia przy Modlińskiej/Szernera i na Tarchominie przy Myśliborskiej

 • 27 lipca 2018 o godz. 08:24

  @Anonim
  „szpital onkologiczny przy ul.św.Wincentego”
  Zdaje się, że ta onkologia z Wincentego została przeniesiona na Żoliborz. Tam jest znacznie większa placówka.

 • 27 lipca 2018 o godz. 10:13

  mało osób o tym wie, ale takie placówki mają podpisane umowy z NFZ i niejedokrotnie można tam leczyś się za darmo ! tylko trzeba pytać, a nie rozpisywać się o tym, że będą leczyć za kasę i wyelewać polską żółć na forum :) Polecam trochę luzu ;)

 • 27 lipca 2018 o godz. 10:54

  do cwaniak_Bródno – „za darmo” ???? nie zauważyłeś że od Twojej pensji co miesiąc na to „za darmo” odprowadzana jest składka !?

 • 27 lipca 2018 o godz. 12:13

  do Olaf „mądrala”, dzk, że mnie uświadomiłeś, dobrze wiesz co miałem na myśli. Oznacza to, że ludzie czekają np. na rezonans po pół roku do szpitala Bródnowskiego, a wystarczy zadzwonić do EnelMedu na Gilarską i masz za tydzień na NFZ.

 • 27 lipca 2018 o godz. 13:19

  do anonim: MI CHODZI O LEKARZY TYPU ORTOPEDA, INTERNISTA ITP. W SZPITALU NA MALBORSKIEJ TO NIE JEST PRZYCHODNIA ZWYKŁA

 • 27 lipca 2018 o godz. 15:33

  Nieliczne tego typu placówki mają podpisane umowy z NFZ ale czas oczekiwania podobny jak w publicznej służbie. A tekst typu zadzwonisz i masz za tydzień na NFZ jest wierutną bzdurą.

 • 31 lipca 2018 o godz. 10:30

  ale reklama „wielkiej” placówki… co to za wydarzenie?? dużo różnych biznesów jest otwieranych na Bródnie i Targówku ale jakoś nie widziałem informacji na ten temat na tym portalu ;)

 • 3 sierpnia 2018 o godz. 17:11

  Szwaby będą mocniej drenować kieszenie obywateli swojej kolonii. Teraz zgarną tych, co najbardziej latają w upale za szwabskimi „promocjami”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.