Zabójstwo w bloku na Wysockiego

34
Share

Morderca rok temu wyszedł z więzienia po odbyciu kary za inne zabójstwo.

Do tragedii w bloku na ulicy Wysockiego na Bródnie doszło kilka dni temu. Wczoraj, po zamknięciu sprawy, poinformowała o tym policja.

Policjanci z Targówka interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Wysockiego, w którym znaleźli ciało 54-letniej kobiety, która przed śmiercią została ciężko pobita. Zebrane przez mundurowych informacje i przeprowadzone w mieszkaniu badania technika kryminalistyki, lekarza medycyny sądowej i prokuratora pozwoliły na ustalenie okoliczności tego zdarzenia oraz zatrzymanie sprawcy.

Podejrzanym szybko stał się 62-letni Krzysztof K., konkubent zabitej kobiety. Zdaniem śledczych nie miał on bezpośredniego zamiaru zabicia ofiary. „Po prostu” brutalnie ją pobił pod wpływem alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią 54-letniej kobiety.

Krzysztof K. za to przestępstwo odpowie w warunkach recydywy, bowiem jeszcze niedawno siedział w więzieniu skazany za podobne przestępstwo. Wyszedł na wolność w 2017 roku. Teraz sąd aresztował 62-letniego zabójcę na trzy miesiące – zgodnie z aktualnym kodeksem karnym grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

62-letni Krzysztof K. w kajdankach – zdjęcia: Policja

zdjęcie na górze ilustracyjne – bloki na ulicy Wysockiego /fot. archiwum targowek.info

34
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx