Nowe Atrium Targówek oficjalnie otwarte

26
Share

26 nowych marek, aleja modowa, nowa część restauracyjna i to, co widać już z daleka: nowa fasada. Tak wygląda teraz centrum handlowe przy ul. Głębockiej.

 

Centrum handlowe Targówek (od kilku lat działające pod nazwą Atrium) skończyło już 20 lat i od dawna odstawało standardem od swoich konkurentów. Ale to się zmieniło – w ten weekend trwa uroczyste otwarcie CH przy ul. Głębockiej po wielkiej przebudowie.

Najważniejsze zmiany to nowa i nowoczesna elewacja, nowa „aleja modowa” z efektownym wejściem i 32 sklepami (wśród których jest aż nowych 26 marek) oraz odnowiona strefa restauracyjna („food court”).

Po tej przebudowie Atrium Targówek powiększyło się o ponad 8 tys. m kw. i teraz zajmuje aż 60 600 m kw. powierzchni handlowej. Oferta centrum to 155 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: hipermarket Carrefour, salon RTV Euro AGD i 12-salowe Multikino.

W centrum handlowych na Głębockiej znajdują się teraz m.in. takie sklepy i lokale, jak: H&M (sklep dwupiętrowy!), Zara, Smyk, Apart, Reserved, Bershka, Pull&Bear, Guess, TOUS, Svarowski, Calzedonia, Duka, Empik, Monnari, Promod, Ryłko, Stradivarius, Douglas, Hebe, Home&You, Mohito, Carry, Sephora, Ochnik, Okaidi, CCC, Paris Optique, Rossmann, McDonalds, Starbucks, Pizza Hut Express, Camaieu, Vistula, YES, W. KRUK.

Dla klientów Atrium Targówek na rozbudowanym i podwyższonym o jeden poziom parkingu przeznaczono 2 200 miejsc parkingowych. Choć żeby na niego wjechać, najczęściej trzeba sporo odstać w korkach na okolicznych ulicach.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Życie na bogato ? #nowe #atrium #targówek #błyszczy #świeci #pusto #głębocka #bródno #warszawa

Post udostępniony przez targowek.info (@targowek.info)

 

zdjęcie na górze: nowe CH Atrium Targówek /  fot. targowek.info

26
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx