Kołowa i Jórskiego w remoncie. Objazdy, zmiany tras autobusów | targowek.info

Kołowa i Jórskiego w remoncie. Objazdy, zmiany tras autobusów

Sporo ulic na Targówku czeka na nowy asfalt – dwie z nich w ten weekend wreszcie się go doczekają.

 

Ul. Kołowa

Prace rozpoczynają się w piątek, 16 listopada około godziny 22.00 i potrwają do niedzieli, 18 listopada, do godzin porannych. Roboty obejmą 240-metrowy odcinek ul. Kołowej na odcinku od ul. Handlowej do ul. Św. Wincentego. To ok. 2000 m.kw nowej nawierzchni jezdni. Asfalt zostanie wzmocniony siatką, która wydłuży trwałość remontu.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa lub św. Wincentego – Oszmiańska – Witebska – M. Ossowskiego. Połączenie z ul. Kołową straci ul. Gościeradowska. Prace prowadzi Zarząd Dróg Miejskich.

W związku z remontem nawierzchni ul. Kołowej od 16.11.2018 r. od ok. godz. 22:00 do dnia 18.11.2018 r. do ok. godz. 4:00, autobusy linii 156, 162, 212, 256, N02 oraz N62 zostają skierowane na trasy objazdowe.

156
w obu kierunkach:
DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) – … – Rozwadowskiego – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – … – METRO MŁOCINY

162
w obu kierunkach:
EC SIEKIERKI – … – Targowa – al. Solidarności – Radzymińska – Trocka – TARGÓWEK

212
w obu kierunkach:
PL. HALLERA – … – rondo Żaba – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – WITEBSKA (powrót: Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska)

256
w obu kierunkach:
PKP ZACISZE-WILNO – … – Rozwadowskiego – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – … – SUWALSKA

262
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII W DN. 17.11.2018 r.

N02
w kierunku krańca METRO MŁOCINY:
MARYSIN – … – al. Solidarności – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – Trocka – Borzymowska – św. Wincentego – Kondratowicza – … – METRO MŁOCINY
w kierunku krańca MARYSIN:
METRO MŁOCINY – … – Kondratowicza – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska – al. Solidarności – … – MARYSIN

N62
w obu kierunkach:
DW. CENTRALNY – … – Starzyńskiego – św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Radzymińska – … – WOŁOMIN (OS. NIEPODLEGŁOŚCI)
kursy skrócone rozpoczynające trasę od krańca TARGÓWEK:
TARGÓWEK – Borzymowska – św. Wincentego – Starzyńskiego – … – DW. CENTRALNY

ul. Jórskiego

Od piątku, 16 listopada, od godz. 22.00 do niedzieli, 18 listopada, do godz. 24.00 zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Jórskiego od ul. Samarytanka do Władysława Łokietka. Wyłączone z ruchu będzie również skrzyżowanie Jórskiego z Łokietka. Remont prowadzi dzielnica Targówek.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Mrozowska – Fantazyjna – Uranowa. Swoje trasy zmienią autobusy linii 120 i N11.

W związku z weekendową wymianą nawierzchni ulicy Jórskiego na odcinku od ul. Samarytanki do ul. Łokietka od dnia 16.11.2018 r. (piątek) od około godz. 22:00 do dnia 19.11.2018 r. (poniedziałek) do około godz. 4:00 (dla linii nocnej od nocy 16/17.11.2018 r. do nocy 18/19.11.2018 r.) autobusy linii 120 i N11 zostają skierowane na poniższe trasy zmienione:

120
w obu kierunkach:
DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) – … – al. Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Malborska – … – OLESIN

N11
w obu kierunkach:
DW. CENTRALNY – … – al. Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Kondratowicza – Malborska – … – OS. DERBY.

 

zdjęcie ilustracyjne – remont drogi na Targówku / fot. archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

12 komentarzy na temat “Kołowa i Jórskiego w remoncie. Objazdy, zmiany tras autobusów

 • 16 listopada 2018 o godz. 06:38

  Trudno mowic o zakonczeniu remontu na Gilarskiej kiedy nadal nie sa gotowe przystanki , co powoduje wylaczenie czesci pasa drogowego powodujac na tych odcinkach koniecznosc ruchu wahadlowego. Remonty wydaja sie pozostac z mieszkancami na zawsze.

 • 16 listopada 2018 o godz. 07:02

  Dokładnie
  Znając naszych radnych, mozliwe jest ze ktos o tym poprostu zapomniał albo…maja to w ..pie.

 • 16 listopada 2018 o godz. 07:08

  macie stare dane,Gilarska id wczoraj jest przejezdna w obu kierunkach

 • 16 listopada 2018 o godz. 08:53

  Czy naprawde tak trudno zrozumieć że każdy przystanek wykonany z betonu (niezależnie czy na Gilarskiej, czy na Kondratowicza czy nawet na Marszałkowskiej) potrzebuje 3-4 tygodni, żeby można było po nim jeździć? Bez pozostawienia takiego czasu na związanie wewnętrznych warstw betonu przystanek rozpadłby się po pół roku. Dlatego często długie przystanki wymienia się po połowie, żeby utrzymać możliwość zatrzymywania się autobusów. Najpierw robi się pół a po miesiącu ją otwiera żeby zrobić drugą połowę. Czy wy zawsze musicie widzieć jakiś spisek wokoło?

 • 16 listopada 2018 o godz. 09:48

  Technologia to jedno a indolencja to drugie. Na Kościeliskiej/Krośniewickiej przystanków nie betonują. Prostego człowieka coraz bardziej szlag trafia, gdy kolejny remont ulicy trwa w nieskończoność.
  Betonowanie poboczy latem w czasie upału i wymiana krawężników była możliwa a jak mniemam upały przeszkadzały w wylewaniu betonu na przystankach.
  Sorry -” taki mamy klimat” – jak nie upał to mróz, jak nie deszcz to susza – każdy powód jest dobry ;-(

 • 16 listopada 2018 o godz. 09:56

  PS. Zenek – Gilarska przejezdna za to teraz pora na Jórskiego. Teraz tutaj betonują przystanki. Teraz korki stoją od skrzyżowania z Łokietka.

 • 16 listopada 2018 o godz. 10:17

  kiedy skończy się remont na Kościeliskiej? Głąby zerwały nawierzchnię 2 m-ce temu i od tej pory nic nie robią, dziury coraz większe

 • 16 listopada 2018 o godz. 11:22

  Mamonka – niezależnie od tego czy przystanki robili by przy +30 stopniach bez deszczu czy przy 5 stopniach w deszczu, zawsze trzeba by było odczekać miesiąc.

 • 16 listopada 2018 o godz. 13:00

  Masz rację. Jednakże wakacje zaczynają się pod koniec czerwca i trwają dwa miesiące. Wtedy ruch jest najmniejszy, do tego wiosna tego roku była wczesna i piękna. Od kwietnia do sierpnia było naprawdę dużo czasu na wykonanie zgodnie z technologią ,wszystkich planowanych robót.

 • 16 listopada 2018 o godz. 14:08

  Przecież raptem miesiąc temu otwarto Trocką i dopiero teraz można remontować ulice, które stanowiły jej główny objazd, czyli m.in. Gilarską, Jórskiego i Kołową.

 • 16 listopada 2018 o godz. 15:32

  Nie do konca dwa objazdy : przez mostek nad kanalkiem do Jorskiego i fragment Lusinskiej rontowano nie czekajac na otwarcie Trockiej czy Ossowskiego. Technologia wymaga poczekania, to prawda, ale mozna pomyslec jak zaplanowac, zeby ludziom mniej dokuczyc. Tylko poco, nieprawdaz?

 • 16 listopada 2018 o godz. 17:04

  Tak bo generalnie wszyscy robią wszyskim na złość. Najlepiej żeby sąsiad miał jak najorzej. Jednym przeszkadza zwężenie dzisiaj, innym przeszkadzało by wczoraj a jeszcze innym pojutrze, Każdy ma inne potrzeby i plany i nigdy wszytskim się nie dogodzi. Z drugiej storny jest jednak aktem, że niektóre remonty w dzielnicy są co najmniej kontrowersyjne z uwagi na zakres czy czas trwania lub jakość wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.