Magda Umer zaśpiewa na Zaciszu | targowek.info

Magda Umer zaśpiewa na Zaciszu

Piękny recital już w niedzielę w domu kultury Zacisze.

 

Magda Umer (ur. w 1949 r. w Warszawie) to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Pieśniarka, także aktorka, scenarzystka i reżyserka. Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej UW, przyjaciółka Agnieszki Osieckiej. Perfekcyjne połączenie wiersza, muzyki i aktorstwa w jej wykonaniu sprawiło, że upowszechniła się moda na piosenkę poetycką

W najbliższą niedzielę 20 stycznia 2019 o godzinie 17. Magda Umer zaśpiewa w zaciszańskim Domu Kultury.

W programie koncertu są nie tylko utwory z dwóch ostatnich płyt – „Noce i sny” oraz „Wciąż się na coś czeka”, ale też znane, lubiane i zawsze oczekiwane piosenki z jej repertuaru, śpiewane od lat, właściwie już wizytówki i samej artystki i także gatunku piosenki literackiej, miedzy innymi „Już szumią kasztany”, „Oczy tej małej”, czy „O niebieskim pachnącym groszku”.

 

Obowiązują zaproszenia i wejściówki. Wejściówki są do odbioru w kasie DK Zacisze (ul. Blokowa 1, Warszawa). AKTUALIZACJA: wszystkie wejściówki zostały już rozdane.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Magda Umer zaśpiewa na Zaciszu

 • 17 stycznia 2019 o godz. 09:20

  Fajnie, szkoda tylko, że dla mieszkańców zostawiono 20 biletów i dwie trzecie osób oczekujących w kolejce odeszło z niczym. To jest coraz bardziej żenujące. Organizuje się koncerty dzielnicowe a mieszkańcy nie mają szans w nich uczestniczyć. Tak jest też z koncertem „Targówek Elsnerowi”. Informacja o koncercie pojawiła się dopiero po wydarzeniu.

 • 17 stycznia 2019 o godz. 10:59

  Na plakacie bardzo podobna do ojca, ale to dla niego śpiewali, a on słuchał.

 • 17 stycznia 2019 o godz. 20:19

  To jest właśnie dzisiejszy Dom Kultury- biorą kasę za mało atrakcyjne zajęcia dla snobów, poza tym nic tu nie ma dla ludzi.

 • 29 stycznia 2019 o godz. 22:50

  A będą to piosenki przesłuchiwanych przez tatusia patryjotów? Czy takie tam balszoje zawodienie?

 • 29 stycznia 2019 o godz. 22:52

  Madzia nie przeprosiła chyba jeszcze za rodzinę?
  Mam nadzieję, że Antonik nie płaci jej za spiewanie z moich podatków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.