Wielka akcja służb – wywożą zaparkowane samochody z głównych ulic Bródna

63
Share

Okazało się, że nowe znaki zakazu parkowania naprawdę obowiązują…

 

Dzisiejszej nocy (z wtorku na środę 22/23.01) trwa wielka akcja straży miejskiej na ulicach, na których znajdą się główne objazdy wokół budowy metra. Chodzi przede wszystkim o cztery ważne ulice: Chodecka, Łojewska, Wyszogrodzka i Bartnicza. Wywożone są z nich dziesiątki nieprzepisowo zaparkowanych samochodów.

Na wszystkich tych ulicach kilka dni temu pojawiły się nowe znaki z zakazami parkowania, które obowiązują od poniedziałku 21 stycznia. Niestety, wielu kierowców je zignorowało – część, bo nie wierzyła, że ktoś je będzie egzekwował, część, gdyż po ostatnich ograniczeniach znalezienie wolnego (i bezpłatnego) miejsca parkingowego na Bródnie graniczy z cudem.

Pierwsza akcja wywożenia nieprawidłowo (wg nowego oznakowania) zaparkowanych aut odbyła się już wczoraj – lecz dzisiaj ma dużo większy zasięg. Po Bródnie kursuje kilkanaście lawet i patroli straży, które sukcesywnie wywożą kolejne pojazdy.

Jeśli macie zaparkowany samochód na Chodeckiej, Łojewskiej, Wyszogrodzkiej, Bartniczej – albo innej ulicy, na której niedawno zawisł znak zakazu parkowania – to lepiej szybko przestawcie auto na dozwolone miejsce!

 

Przeczytaj też: Zamknięte ulice i objazdy w związku z budową metra na Bródnie [SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE] 

 

zdjęcie na górze ilustracyjne / fot. archiwum targowek.info

63
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx