Wielka akcja służb - wywożą zaparkowane samochody z głównych ulic Bródna | targowek.info

Wielka akcja służb – wywożą zaparkowane samochody z głównych ulic Bródna

Okazało się, że nowe znaki zakazu parkowania naprawdę obowiązują…

 

Dzisiejszej nocy (z wtorku na środę 22/23.01) trwa wielka akcja straży miejskiej na ulicach, na których znajdą się główne objazdy wokół budowy metra. Chodzi przede wszystkim o cztery ważne ulice: Chodecka, Łojewska, Wyszogrodzka i Bartnicza. Wywożone są z nich dziesiątki nieprzepisowo zaparkowanych samochodów.

Na wszystkich tych ulicach kilka dni temu pojawiły się nowe znaki z zakazami parkowania, które obowiązują od poniedziałku 21 stycznia. Niestety, wielu kierowców je zignorowało – część, bo nie wierzyła, że ktoś je będzie egzekwował, część, gdyż po ostatnich ograniczeniach znalezienie wolnego (i bezpłatnego) miejsca parkingowego na Bródnie graniczy z cudem.

Pierwsza akcja wywożenia nieprawidłowo (wg nowego oznakowania) zaparkowanych aut odbyła się już wczoraj – lecz dzisiaj ma dużo większy zasięg. Po Bródnie kursuje kilkanaście lawet i patroli straży, które sukcesywnie wywożą kolejne pojazdy.

Jeśli macie zaparkowany samochód na Chodeckiej, Łojewskiej, Wyszogrodzkiej, Bartniczej – albo innej ulicy, na której niedawno zawisł znak zakazu parkowania – to lepiej szybko przestawcie auto na dozwolone miejsce!

 

Przeczytaj też: Zamknięte ulice i objazdy w związku z budową metra na Bródnie [SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE] 

 

zdjęcie na górze ilustracyjne / fot. archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

63 komentarzy na temat “Wielka akcja służb – wywożą zaparkowane samochody z głównych ulic Bródna

 • 22 stycznia 2019 o godz. 22:45

  Na Targówku też powinni ogarnąć temat i postawić jakieś znaki, u mnie pod blokiem jest tak zastawione, że ciągle śmieciarka nie może wjechać…

 • 22 stycznia 2019 o godz. 23:05

  Jeśli ktos jest na feriach i jego samochód stał poprawnie zaparkowany w dniu jego pozostawania (np 2 tygodnie temu…) to jaka jest interpretacja przepisów?
  Jest mandat?

 • 22 stycznia 2019 o godz. 23:10

  No i szlag trafił przebudowę Bartniczej i Wyszogrodzkiej. Zdaje się budowa miejsc parkingowych była z budzetu partycypacyjnego? I nie przetrwały nawet roku. Czy ktoś ma może info ile kasy poszło w błoto? CY w t kraju można w ogóle coś planować? Naprawde nie idalo soe tego uniknąć? Nie bronie miejsc parkingowych bo akurat na Bartniczej byly wg mnie bez sensu ale tyle pieniędzy można było wydać na coś innego.

 • 22 stycznia 2019 o godz. 23:54

  Na Wyszogrodzkiej zbudowano nowe miejsca parkingowe od strony bloków i one zostają, nikt ich likwidować nie będzie, nadal mogą tam parkować samochody bo są poza pasem drogi. Przy okazji tych prac wytyczono dodatkowe miejsca od strony parku, ale one były wyznaczone na istniejącej ulicy, tu nic nie było dobudowywane, jedynie farbą wyznaczone dodatkowe miejsca, więc koszt akurat tych miejsc nie był duży, głównie koszt farby. Gdyby nie budżet partycypacyjny na Wyszogrodzkiej wogóle nie byłoby teraz miejsc parkingowych jak obecnie na Łojewskiej gdzie z bu stron ulicy jest teraz zakaz parkowania. Na Wyszogrodzkiej dzięki temu projektowi z jednej strony nadal będą miejsca parkingowe.

 • 22 stycznia 2019 o godz. 23:58

  I prawidłowo :D brawo brawo i jeszcze raz brawo

 • 23 stycznia 2019 o godz. 00:39

  To granda jak można traktować ludzi jak bydło rozumiem zakaz parkopania bo wiąże się to z nowym planem budowy metra ale gdzie są miejsca na parkowanie samochodów usuniętych tak postępują ludzie bez zasad i nie mający nic z infrastrukturą cywilizowanego społeczeństwa

 • 23 stycznia 2019 o godz. 00:54

  Wyszogrodzka – 494 700 zł (2016 rok)
  Bartnicza – nie była z budżetu, bo nie znalazłem informacji
  Chodecka – 400,000 zł (2018 rok) <— nie wiem czy to też dotknie tą inwestycję, jednak była ona robiona z BP to wymieniam.

  Przede wszystkim mam wrażenie że problemem nie było to że coś się robiło, bo to cudowna informacja jest jeżeli komuś się chce,i coś robi, choćbym nawet miał inną wizję niż ten ktoś. Problemem było to że wszelakie plany objazdów przy tak wielkiej inwestycji jaką jest metro były tworzone de facto w końcówce 2018 roku, z czego do 17 stycznia broniono tych informacji bardziej niż tajemnic wojskowych. Nie oczekuję żeby w 2012 roku, czy kiedy tam oni zaczynali budować były plany objazdów na trzecim etapie ogłaszane na konferencjach, jednak jakiś ogólny szablon powinien być do wglądu dla zainteresowanych chociażby w celu planowania tego typu inwestycji. I chyba musiał być, skoro ZTM spławiał bardziej czy mniej sensowne prośby o zmiany w komunikacji, zwłaszcza w rejonie ulicy skrzyżowania Św. Wincentego/Kondratowicza słowami „no nie ma co teraz budować, bo po otwarciu metra to się zmieni wszystko”.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 03:56

  Jak zwykle, po polsku. Stawiać zakazy i nakladać mandary. Ale zapewnic miejsca parkingowe nie łaska.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 06:59

  Powinni postawić zakazy parkowania na uliczkach którymi będą dojazdy w stronę budowy metra tj min. Rolanda, Gilarska itp. Mieszkańcy domków mają garaże na posesji to muszą tam parkować. Na tych wąskich lokalnych uliczkach samochody już dziś mijają się na zakładkę.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 09:06

  Mieszkam na Brodnie i nie ma problemu z parkowaniem samochodu.Mamy wiele parkingow w okolicy tych ulic z których zostały sciągniete samochody. Jest wiele wolnych miejsc na parkingach społecznie strzeżonych .Więc w czym problem? W Warszawie jest dużo ludzi ze wsi, którzy przybyli do Warszawy i kupili lub wynajmują mieszkania. Oni nadal zachowują się jak u siebie i najchętniej wjechaliby swoim samochodem do bloku. Parkują pod oknami blokow lub w miejscach do tego nie przeznaczonych. Na parking strzeżony nie postawią samochodu bo trzeba przejść 100metrow i no i co trzeci miesiąc mieć 10 godzinny dyżur. Cwaniacy! Uwazają,ze im się należy wszystko za darmo.Dobrze ,ze im sciągają samochody. Brawo dla Słuzb Miejskich i proszę o więcej takich akcji.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 09:36

  Szanowny Zorro, aby zaparkować we własnym garażu lub na podjeździe trzeba się najpierw na ulicy zatrzymać, aby ów garaż lub bramę otworzyć. Nie wszyscy mają zainstalowaną automatykę chyba,że planujesz dofinansowanie zakupu i instalacji owych przyrządów z publicznych pieniędzy :-)
  Gorzej jest i jeszcze będzie, na mniejszych uliczkach Zacisza, gdy otworzą metro.
  PS.
  Z parkującymi i blokującymi małe uliczki wrażymi pojazdami, mieszkańcy sobie poradzą ;-)
  Na Gilarskiej i Jórskiego nie jest źle. Tam naprawdę nikt z mieszkańców nie parkuje bez potrzeby.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 09:59

  @mieszkaniec Bródna
  Na którym to parkingu społecznym są wolne miesca? Bo odkąd zmniejszyli ten przy Suwalskiej/Krasiczyńskiej szukam od 3 lat i wszędzie mówią że nie ma miejsc.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 10:02

  Na Zaciszu powinni ogarnąć temat. Ludzie mają posesje, garaże a zastawiają chodniki, ulice, niszczą kostkę, trawniki. Niektórzy od miesięcy parkują zdechłe kaszlaki, np. tępi „nowo-napływowi” na rogu Gibraltarskiej i Krahelskiej.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 10:28

  Kto powiedział, gdzie jest zapisane, że państwo, miasto, dzielnica ma zapewniać komukolwiek miejsce do parkowania?! Gdzie? Nigdzie. Więc skończcie z tymi roszczeniami, że ktokolwiek ma zapewnić komukolwiek miejsce do parkowania. Wasz samochód, wasz problem.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 11:16

  A zdjęcie jest z Saskiej Kępy i przedstawia samochód firmy „Loctra”, która próbuje wyłudzać z ZDM pieniądze za obsługę.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 11:52

  do mamonka – nie chodzi mi o zatrzymywanie auta w celu otworzenia bramy tylko o parkowanie aut (bo o tym była mowa w moim komentarzu). Nie chce się leniom wjeżdżać na teren własnej posesji lub w domu jest więcej aut. W ten sposób blokują chodniki, również częściowo wąskie uliczki oraz zasłaniają ew. widok innym użytkownikom.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 12:37

  A ja nie mam auta i się cieszę :)

 • 23 stycznia 2019 o godz. 13:08

  Może niech jeszcze z Poborzańskiej do Wysockiego po zabierają auta

 • 23 stycznia 2019 o godz. 14:35

  SM Bródno posprzedaje parkingi społeczne pod nowe bloki to dopiero będzie…
  Masa samochodów jest zaparkowana przez osoby odwiedzające szpital gdyż tam parking kosztuje swoje… Cierpią na tym mieszkańcy osiedli.
  Powinni zrobić jakieś identyfikatory dla zameldowanych jak robi się to na mokotowie…

 • 23 stycznia 2019 o godz. 14:53

  do Zorro.
  Problem jest taki, że jeśli postawisz zakaz parkowania, to mieszkańcy chcąc wjechać do garażu będą za każdym musieli łamać prawo ( kodeks drogowy się kłania), jeżeli zaś postawisz tam znak ograniczający czas postoju i zatrzymywania się, to nie wyegzekwujesz tego przepisu, bo musiałby tam stać patrol policji a takowej to ja od lat na Gilarskiej/Jórskiego nie widziałam.

  PS.Jako mieszkańca też mnie wkurza to niefrasobliwe zastawianie i blokowanie ulic zaparkowanym źle samochodami, ale jak obserwuję, to najczęściej nie tubylcy a okazjonalni samochodziarze sprawiają te problemy.

  PS. Gdyby komunikacja byłą na Zaciszu lepsza, nie byłoby konieczności posiadania więcej niż jednego samochodu na rodzinę !!

 • 23 stycznia 2019 o godz. 15:25

  jakbt rządził Jaki to by tak nie było ! :)

 • 23 stycznia 2019 o godz. 19:07

  Mieszkam na Chodeckiej przy zajezdni i tu zawsze był problem z parkowaniem a od poniedziałku jest tragedia trzeba jeździć godzinę żeby gdzieś zaparkować , mamy szerokie chodniki można było by je poszerzyć, myślę że wszyscy byśmy się zmieścili , choć jak patrzę na komentarze to niektórzy się cieszą że inni mają problem. A ja jeżdżąc godzinę wcale nie jestem z tego zadowolony i zanieczyszczam powietrze, hałasuje nie tylko innym ale i sobie wcale nie jestem z tego dumny i nie robię tego na złość.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 19:43

  a nie prościej zadzwonić do właściciela żeby odjechał?! lepiej wywieźliby wraki których w całej Warszawie jest tysiące

 • 23 stycznia 2019 o godz. 20:04

  Macie swoje rządy PO. Będziecie parkować 3 km od domu a i tak SM wlepi wam mandat. Macie co chcieliście. Wszyscy zadowoleni? Zero parkingów pełno zakazów. Boskie rządy PO.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 21:42

  Co tam Stokrotka budżet partycypacyjny. Tak głosowaliśmy i tak mamy na złość odmrożone uszy.
  Jest kilkanaście takich przypadków, ze ci bardzo inteligentni włodarze miasta o gigantycznym intelekcie, który uniemożliwił im przeprowadzenie podstawowego procesu myślowego, psu między łapy i to te tylne wsadzili nasze pieniądze. I co? I nic, zapłacimy wyższe podatki, bo mamy mieć metro i nasze grunty zyskają na wartości ;-)

 • 23 stycznia 2019 o godz. 22:24

  Do mamonka
  Zatrzymanie się w celu otworzenia bramy nie jest przestępstwem. Logiczne że aby wjechać na posesję trzeba otworzyć bramę. Ale skoro samochód stojący samochód jest bez kierowcy w pobliżu to znaczy że ktoś to tam zaparkował. Dla mnie to jest proste. Mozna robić zdjęcia i wyjdzie które samochody notorycznie blokują chodniki i ulicę. Jak się chce to można.

 • 23 stycznia 2019 o godz. 22:34

  Zorro@,
  jedno oko ci opada; drugie wciąż zamknięte.
  Mieszkańcy Zacisza będą mieli najgorzej. Tysiące aut. Gigantyczny korek. Wszyscy mieszkańcy Agmetu tymi wąskimi uliczkami Sawy i Balcerka itp będą jechać i jechać pod tymi segmentami, płotkami, tujami…
  jeden za drugim, za drugim jeden i jechac i jechac… byle nie stać :)

 • 23 stycznia 2019 o godz. 22:37

  HA HA HA!!!!
  CO ZA CIU….
  WALĘ TO WSZYSTKO!
  SKASOWALI MÓJ ULUBIONY AUTOBUS!
  PIERWSZEGO DNIA WSIADAM W AUTO I JADĘ DO RATUSZA PO NOWY DOWÓD!!!! WALE ICH!!!!

 • 23 stycznia 2019 o godz. 23:37

  Super , tak należałoby sprzątnąć z całej stolicy samochody, które stoją na zakazie :-) Aha i wywieść je ze 100 km za miasto aby każdy burak poczuł trudy sprowadzenia auta ! Może by się jeden z drugim zastanowił 5 razy gdzie postawić!

 • 24 stycznia 2019 o godz. 00:59

  Do mamonka

  Jest różnica jeśli chodzi o zakaz parkowania, a o zakaz zatrzymywania się. Mam na myśli kodeks drogowy.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 03:43

  Mieszkańcy Agmetu to raczej będą właśnie mieli najgorzej a nie Zacisza, bez przeszkód będą mogli wyjechać tylko w prawo w Św. Wincentego, a wszyscy chcący wbić się w Kondratowicza lub pojechać w Blokową utkną na swojej uliczce wyjazdowej Przy Grodzisku. Te skrzyżowanie jest teraz poprawiane ale chyba tylko pod względem zatoczek autobusowych, natomiast głównym zamierzeniem po wypadku z udziałem dziewczynki na tym skrzyżowaniu było zamontowanie tam sygnalizacji, a tego nie widzę aby tam obecnie montowali, a teraz właśnie bardzo by się przydała. Ulica Kondratowicza i Młodzieńcza będzie się korkowała głównie przez auta Białołęki bo z Bródna niewiele będzie ich tam jechać. Główny zator będzie jednak powstawał na lewoskręcie z Wincentego w Kondratowicza więc już na samej Kondratowicza nie będzie dużo gorzej niż obecnie bo będzie na niej tyle aut ile zdoła wjechać z Wincentego. A mieszkańcy zarówno Bródna jak i Zacisza muszą się uzbroić w cierpliwość i przeczekać ten okres aby później mieć lepiej i móc korzystać z metra.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 09:20

  Rafał T. Odwdzięcza się swoim wyborcom hehehe

 • 24 stycznia 2019 o godz. 09:21

  i bardzo dobrze buraki

 • 24 stycznia 2019 o godz. 09:22

  MIESZKAŃCY ! Przygotujcie się na minimum 5 lat takiego bałaganu ! W rejonie Zacisza jest masa podwodnych jeziorek, które bardzo trudno usunąć, a co gorsza na pewno spowoduje to wiele osunięć gruntu, które wstrzymają robotę na długo. Po jaką cholerę w ogóle to całe metro idzie przez Zacisze ? Kto tam będzie wysiadał ? Na Białołękę powinno iść, a nie na Zacisze. Pewnie jakiś bogaty kacyk ma kilka działek na Zaciszu i chce je drogo sprzedać, a nic tak nie podwyższy wartości zabudowania jak obecność metra. PARANOJA !

 • 24 stycznia 2019 o godz. 12:20

  @Gamil Pascal: spójrz na mapę Targówka, Bródna i okolic: nawet gdyby metro miałoby iść na Białołękę, a nie skręcać na Bródno i tak zostałoby poprowadzone przez Zacisze – już istniejąca stacja Trocka tak „ustawia” dalszy przebieg tunelu.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 12:28

  @gamil pascal: mam tu na Zaciszu kilka działek, a koło ciebie kupuję trzy następne na sortownię śmieci i zlewnię szamba.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 13:33

  @”do gamoń pascal”
  mamy twoje IP panie urzędniku. Znamy już numer pokoju.
  Za szerzenie mowy nienawiści, wylatujesz z pracy!

 • 24 stycznia 2019 o godz. 13:39

  @ Otrembu,
  bo stacja Trocka jest źle ustawiona. Przy Borzymowskiej i Korzona jest wystarczająco dużo miejsca.
  No ale trzeba było myśleć wcześniej. Niestety samorządowcy i ich żony w urzędach znają się na malowaniu paznokci. Powinni kotlety smażyć, albo leżeć i pachnieć, a nie decydować o przebiegu metra.
  Po co tu przyjechaliście? Źle wam tam było? Las, woda, łąka… mogliście leżeć tam i nie denerwować Warszawiaków głupimi decyzjami.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 14:37

  Izza Zemaczynska-Szerba – bardzo słusznie napisane ! Żeby podejmować decyzje w sprawach miejskich, to trzeba miasto ZNAĆ. Nie wystarczy być przyjezdnym, który sobie kupił tu mieszkanie na kredyt na 30 lat.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 16:16

  @ do mieszkaniec Bródna. Sa miejsca na parkingu społecznym przy ulicy Chodeckiej na wysokości Wyszogrodzkiej oraz na ulicy Zurominskiej przy Chodeckiej

 • 24 stycznia 2019 o godz. 18:15

  Dzisiaj po południu przy Bartniczej 2 koszmar. Podwójna ciągła a rodzice radośnie zostawiają samochody i idą po dzieci do szkoły. I jeszcze kury przez w lecą jak się uwagę zwróci… Bez stałego patrolu w tamtym miejscu będzie zaraz tragedia.

 • 24 stycznia 2019 o godz. 18:51

  katastrofa!! zabrali parkowanie przy całej bartniczej a nie dali nic w zamian. a można budować bez utrudnień czyli stację metra zbudować na wielkim pustym placu między kościołem a galerią rembielińską!

 • 25 stycznia 2019 o godz. 11:25

  @Izza Zemaczynska-Szerba: stacja Trocka jest dobrze umiejscowiona – pomiędzy dużymi blokami, które będą generować duże potoki pasażerskie. Przy Borzymowskiej/ Korzona zaczynają się już domki jednorodzinne, które z zasady przyciągają mniejszą liczbę pasażerów.

  @bródniak: najlepiej byłoby wybudować to metro gdzieś pomiędzy Kielcami a Radomiem, wtedy nie byłoby żadnych kłopotów związanych z budową, prawda? *
  Metro jest bardzo efektywnym i bardzo drogim środkiem transportu, opłaca się tylko w gęsto zaludnionych okolicach. Umiejscowienie stacji Bródno pod skrzyżowaniem Rembielińska/ Kondratowicza/ Bazyliańska ma na celu ułatwienie przesiadek do i z tramwaju. Przesiadki z placu za kościołem nie byłyby już tak wygodne.

  * ten post zawiera lokowanie ironii ;-)

 • 26 stycznia 2019 o godz. 07:53

  Pani Izza poruszyła w swoim poście dwa ważne tematy, umiejscowienie stacji i malowanie paznokci. I lepiej jakby została przy drugim temacie. ;)

 • 26 stycznia 2019 o godz. 11:20

  Jeżeli ktoś uważa, problem miejsc parkingowych jest problemem posiadacza pojazdu to ujme to tak.

  Ja się nie zgadzam na wszelkiego typu pętle autobusowe. Mnie one przeszkadzają. Przeszkadza mi budowa Metra i uważam, że nie powinno go być na Bródnie. I uważam, że jest to problem osób które nie posiadają pojazdów. Dla mnie ci ludzie moga chodzić wszędzie pieszo.

  Poza tym. Ze znajomymi wystapilismy do ZGN o dzierżawy terenów pomiędzy blokami i planujemy tam stworzyć parkingi strzeżone. Każdy powinien być zadowolony. ZGN bo będzie dochód z terenu, ludzie bo będą mieli gdzie auta zaparkować i my bo będziemy trzepac kaskę.

 • 26 stycznia 2019 o godz. 12:30

  Zatem Tomasz to jest twój i tylko twój problem, zawsze możesz się wyprowadzić. Ja jeżeli budowa metra by mi przeszkadzała, nie potrzebna by mi była komunikacja i chciałbym mieć wygodne miejsce do parkowania to po prostu wyprowadziłbym się z Bródna i kupił gdzieś dalej jakiś domek. I pewnie bym tak zrobił, gdyby nie to że komunikacja potrzebna jest mojej rodzinie. A jeżeli jesteś sam ew. nikt z twojej rodziny nie potrzebuje komunikacji to najlogiczniejszym rozwiązaniem jest przeprowadzka. Budowa metra jest faktem i to że tobie akurat przeszkadza to jest w obecnej sytuacji zupełnie bez znaczenia.
  Zresztą większości też przeszkadza, wiadomo że aby później było lepiej najpierw musi być gorzej.

 • 26 stycznia 2019 o godz. 17:03

  nie musi być gorzej aby było lepiej, wystarczy chcieć zbudować stację metra np. na pustym terenie między Kościołem a galerią rembielińską to wtedy budowa stacji byłaby bez utrudnień i tak się wszędzie robi tylko nie u nas, z tamtąd też jest blisko do tramwajów i autobusów [ruch to zdrowie], no i konieczna pętla tramwajowa w pobliżu budowlanej aby w razie czego bródno nie było odcięte od tramwajów całkiem

 • 26 stycznia 2019 o godz. 23:53

  Jeśli chodzi o odholowywanie samochodów z ulicy Łojewskiej to jestem jak najbardziej za ponieważ wcześniej zaparkowane tam samochody ograniczały widoczność przejścia dla pieszych z którego korzystały dzieci z pobliskiej szkoły oraz powodowały problemy kierowcom autobusów z przejazdem.

 • 27 stycznia 2019 o godz. 00:03

  Jeśli zaś chodzi o miejsca parkingowe w zamian za obecnie zlikwidowane to nie jest to obowiązkiem zarządcy drogi . To właściciel samochodu powiniem sobie zapewnić takie miejsce .
  A na tych drogach parkowali nie wnosząc żadnych opłat czyli z oszczędności które wielu wyszły bokiem – wystarczyło czytać znaki zamiast stawiać złomy gdzie popadnie hahahahaha

 • 28 stycznia 2019 o godz. 10:45

  Wczoraj widziałam że zdjęto (przesunięto) donice blokujące wjazd na parking Urzędu Gminy. Czyżby na czas budowy metra ten parking był dostępny dla wszystkich całą dobę ?????? Jeśli tak to świetna wiadomość !!!

 • 28 stycznia 2019 o godz. 12:16

  Zuza spójrz na mapki. Cały parking od strony Kondratowicza zostanie niestety zajęty przez budowę metra. Pozostanie tylko kawałek od strony USC.

 • 28 stycznia 2019 o godz. 13:37

  Co za ipa zaiwaniła moją skodę z Bartniczej???

 • 28 stycznia 2019 o godz. 13:42

  Ustyna jak pijesz to nie pisz. Nic nie można zrozumieć z twojego bełkotu, widać nie możesz dobrze trafić w klawisze.

 • 29 stycznia 2019 o godz. 11:34

  Kiedy straż miejska weżmie się za samochody żle zaparkowane na terenie Mokotowa.

 • 29 stycznia 2019 o godz. 12:30

  Jednak miejsca parkingowe przed urzędem zabrane przez budowę metra zostaną odzyskane. Na poletku na tyłach urzędu robota wre, robią widać nowy parking. Ale czy będzie ogólnodostępny w to wątpię. Pewnie będzie działał na podobnych zasadach, czynny tylko w dzień, tak aby petenci i pracownicy urzędu przyjeżdżający do roboty mieli rano wolne miejsca. W sumie to się sprawdzało bo w dzień całkowicie się ten parking zapełniał tak, że trudno było znaleźć tam wolne miejsce.

 • 29 stycznia 2019 o godz. 17:54

  Mogę odstąpić jedno miejsce parkingowe na społecznie strzeżonym parkingu przy ulicy Chodecka- Zurominska.Kontakt ze mną sanremo8@ wp.pl

 • 29 stycznia 2019 o godz. 22:41

  to skandal! na tyłach urzędu był piekny trawnik i siłownia dla emerytów. Teraz budują antonikowi parking, by miał gdzie swoje złote trabanty składować. Skandal!
  Zaczynaja od trawnika, a potem wytną wszystkie drzewa w parku i lasku! skandal!

 • 29 stycznia 2019 o godz. 22:56

  To metro to przekleństwo dla dzielnicy. Horror się dopiero zaczyna. Później Ciastkowski powie że nie ma kasy. Zostaniemy z transzejami.

 • 31 stycznia 2019 o godz. 11:19

  I bardzo dobrze.
  Zawsze pisałem, że metro w Kondratowicza to głupota i żadna korzyść dla Bródna.
  Chcieliście to macie.

 • 31 stycznia 2019 o godz. 12:09

  Tylko (… – ocenzurowano ze względu na mowę nienawiści) nie chcą metra na Bródnie.
  Proponuję wszystkim narzekającym, aby kiedy metro na Bródnie już będzie działało, NIE JEŹDZILI nim, w ramach protestu.
  Będzie to korzystne dla wszystkich. Wy unikniecie stresu, a my będziemy podróżować w komforcie. :P

 • 31 stycznia 2019 o godz. 13:27

  Ja tam się cieszę, to że akurat ty nie potrzebujesz nie znaczy że nie ma korzyści dla Bródna. Oczywiście, że dla większości będą. A ty sobie siedź i płacz bo ci ulicę teraz zamknęli.

 • 1 lutego 2019 o godz. 15:23

  Myślałem, że na tyłach urzędu robią parking ale patrząc na to co kładą tam tj. wielkie betonowe płyty to już nie jestem pewien. Może to być równie dobrze zaplecze budowy metra. Dziwne że jeszcze redakcja nie przedstawiła tutaj swoich informacji na ten temat.

 • 5 lutego 2019 o godz. 10:02

  Rzeczywiście budują coś tam, ciekawe co tam będzie. Redakcja widać olała temat, a to jest istotne w kwestii organizacji parkowania po rozpoczęciu budowy metra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.