Jak dojechać na Cmentarz Bródnowski [MAPY] | targowek.info

Jak dojechać na Cmentarz Bródnowski [MAPY]

Po rozpoczęciu budowy metra na Bródnie, dojazd do Cmentarza Bródnowskiego jest utrudniony. Przedstawiamy mapki z aktualnymi trasami dojazdu do bródzieńskiej nekropolii.

Od początku marca 2019 roku, czyli od rozkopania wielkiej części ulicy Kondratowicza, zamknięcia ruchu dla samochodów osobowych na dużym odcinku ul. św. Wincentego oraz przebudowie ul. Matki Teresy z Kalkuty, dojazd do cmentarza Bródnowskiego nieco się skomplikował – nie jest jednak niemożliwy.

Poniżej przedstawiamy przygotowane przez miasto mapki dojazdu do trzech najważniejszych wejść na Cmentarz Bródnowski: bramy głównej (od ul. św. Wincentego), bramy zachodniej (od ul. Odrowąża) oraz bramy północnej (od ul. Matki Teresy/Budowlanej).

Mapki przedstawiają dojazd dla samochodów osobowych oraz linie tramwajowe i autobusowe, które obecnie podjeżdżają pod sam cmentarz.

Dojazd na cmentarz Bródnowski od św. Wincentego

Dojazd na cmentarz Bródnowski od Odrowąża

Dojazd na cmentarz Bródnowski od Matki Teresy

Zobacz też: Jak dojechać do Szpitala Bródnowskiego [MAPA]

Zobacz też: Jak dojechać do urzędu dzielnicy Targówek [MAPA]

wszystkie mapy: UM Warszawa, zdjęcie na górze: Cmentarz Bródnowski/ fot. archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Jak dojechać na Cmentarz Bródnowski [MAPY]

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 08:04

  Zamknięcie odcinka św Wincentego dla samochodów coś dało, oprócz korków na Matki Teresy, Chodeckiej, Wyszogrodzkiej? Autobusy jeżdżą szybciej ? Czy tylko korek przesunął się wgłąb dzielnicy?

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 08:21

  Dało. Przykładowo 169 jeździ teraz całkiem fajnie, choć w tym tygodniu jakby zwiększyły się kolejki na Żabie i przy skrzyżowaniu Wileńska/Targowa.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 09:02

  Jasne dało, przesunęli mi przystanek o 200m dalej od domu (500) , do tego ulica stoi pusta i raz na jakiś czas przejedzie autobus ( zamiast zrobić przepustki dla mieszkańców), a reszta stoi w korku na kalkuty za rondem w kierunku lidla, bo „niźinier ruchu” nie umiał ustawić świateł. Do tego pomontowano milion progów zwalniających – chyba najgorszych z możliwych ( a zobaczcie że na Gilarskiej jednak ktos potrafił zamontować właściwe), które nie umożliwiają przejechania z dopuszczalna prędkością na danym odcinku czyli np 30km/h tylko trzeba się zatrzymac by nie uszkodzić zawieszenia (jak to wpływa na smog – takie hamowani i zaraz przyspieszanie) To chyba teraz najgorsza dzielnica do zamieszkania, i wszystkim którzy myślą o kupieniu tu mieszkania, stanowczo odradzam. Macie do wyboru smog (dzięki korkom i progom, oraz syfowi palonemu w piecach mieszkańców okolicznych domków), korek, milion progów zwalniających albo zatłoczony i przepocony autobus. Brak miejsc do parkowania, bo „niźiniery” nie potrafiły wyznaczyć miejsc pod ukosem, tylko równolegle do ulicy, oczywiście zabierając ich dużą część, więc miejsca do parkowania jest u\żyte w 50% bo po co pomyśleć i po co komu samochód, niech jeździ autobusem z 5 przesiadkami, bo to przecież dzielnica robotnicza i mieszkańcom nic się nie należy. Dla mnie Bródno kiedyś to był tylko cmentarz i teraz bym wolał tu nie mieszkać i by tylko mi się z tym cmentarzem kojarzył kilka razy w roku. Wyprowadzę się, a mieszkanie wynajmę Ukraińcom, bo teraz wynajmują na potęgę

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 09:05

  Dało.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 09:09

  do Marcin: autobusy nie jezdza szybciej. Kierowcy np. 500 i 169 jadą chyba specjalnie 30 km/h.
  Jadę tyle samo do MEtra Politechniki przez Metro1 tak jak jechałem za czasow korków pryz cmentarzu. więc …

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 12:43

  Oczywiście że dało, w końcu autobusy 500,169,227 jeżdżą tak jak powinny. Raz zabrakło policji przy skrzyżowaniu z Gilarską i momentalnie zrobił się korek jak dawniej. Dla osób, które muszą się przesiadać i dojechać na czas na inny autobus/pociąg to duże ułatwienie i gwarancja że się uda, a nie codzienny stres czy wyjście z domu 10 minut wcześniej zapewni że dojadę do pracy na czas czy znowu się spóźnię.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 13:40

  Przede wszystkim co ma na celu ograniczenie ruchu na Wincentego w weekend?
  Czy kiedykolwiek wcześniej były weekend korki? NIE!!!
  Teraz mieszkańcy muszę zap…ać wokół cmentarza nadkładając kilka km.

  Moim zdaniem w ogóle nie ma sensu wyłączenia ruchu na Wincentego, a w weekend to jakiś nonsens i brak wyobraźni tego co to wymyślił!

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 15:01

  Zamknięcie św. Wincentego miało na celu planowe uprzykrzenie i utrudnienie życia mieszkańcom Bródna i Zacisza!!
  Obserwując skutki tego działania podejrzewam, że to z czystej zawiści i złośliwości a nie w celu ułatwienia i udrożnienia komunikacji .Na Wincentego luzy, za to Autobusy wyjeżdżające z pętli Targówek stoją zablokowane, bo Korzona po horyzont zapchana samochodami objeżdżającym zamknięty odcinek Wincentego.
  Czysta Głupota!!

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 16:59

  Oczywiście, że zamknięcie Wincentego bardzo dużo dało. W weekendy rzeczywiście można mieć wątpliwości ale w szczycie w dzień roboczy ma to jak najbardziej sens. Dzięki uwolnieniu Św. Wincentego od samochodów autobusem na Wincentego nie stoi się już w korku, można dojechać w rozsądnym czasie z Bródna do np. Dw. Gdańskiego czy Wileńskiego co wcześniej w ogóle nie było możliwe. wiele ludzi przerzuciło się ze swoich aut do komunikacji bo teraz jedzie ona sprawnie. Czyli wszystko się dobrze sprawdza.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 17:32

  Myślę @barbarka, że niezbyt trafnie oceniasz intencje wprowadzonych zmian, no ale cóż. A jeśli chodzi o Targówek – już niedługo będzie miał dwie nowe stacje metra, co znacznie zmieni postać rzeczy. Więc nie narzekałbym aż tak bardzo.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 18:16

  Zamknięcie ul. św. Wincentego to słuszna decyzja! W przeciwnym razie autobusy by stały w niemiłosiernych korkach. A i tak pełno januszy-cwaniaków, którzy pomimo znaków zakazu próbują przedrzeć się swoimi „passatami”.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 21:05

  Targówek, dzielnica dla ludzi bez samochodów. Brawo. Więcej budynków socjalnych dla marginesu oraz wielkie utrudnienia dla samochodów, a w tej dzielnicy będą mieszkać tylko ci, dla których kiedyś była planowana czyli biedni chloporobotnicy oraz margines. Reszta juz się wyprowadza.

 • 17 kwietnia 2019 o godz. 22:37

  No tak, biedaki bez samochodów chcą sprawnie dotrzeć do pracy/szkoły … prawdziwy skandal! Jak tak można jak plebs jeździć w XXI w. autobusami jak jakieś sardynki w konserwie. U nas na wsi każdy miał swojego passata i jeździł jak pan do kościółka, aby cała wieś widziała … buhaha

 • 18 kwietnia 2019 o godz. 11:21

  No tak, bogacze z samochodami chcą sprawnie dotrzeć do pracy, prawdziwy skandal. Mój sąsiad, dosyć znany lekarz już się wyprowadził jak mu buchnęli dobry samochód. Zapewne on tez powinien jeździć autobusem do pracy. Zapewne odpowiesz.. nikt ci nie broni jeździć autobusem.. mi akurat nie pasuje bo nie mam bezpośredniego połączenia i odpowiem tak samo, nikt ci nie broni jeździć samochodem… nie masz.. to sobie kup, nie stać cię.. to się weź do roboty.

 • 22 kwietnia 2019 o godz. 22:10

  ZLIKWIDOWAĆ ZARAZ NA WINCENTEGO W WEEKEND!!!
  Po jaką cho…re ten zakaz ⛔ w weekend?

 • 15 maja 2019 o godz. 09:23

  ZLIKWIDOWAĆ ZARAZ NA WINCENTEGO W WEEKEND!!!
  Po jaką cho…re ten zakaz ⛔ w weekend?
  Podpisuję wszystkimi rękoma i nogami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.