Ukradli 21 tys. zł z biletomatu na św. Wincentego

28
Share

Policja publikuje zdjęcie jednego ze złodziei.

 

Policjanci z Targówka prowadzą śledztwo w sprawie włamania do biletomatu ZTM na przystanku „Kołowa 02” przy ul. Św. Wincentego. Do zdarzenia doszło 13 marca (w nocy z piątku na sobotę) około godziny 3.00.

Jak informuje targówecka policja, dwaj mężczyźni o nieustalonej dotąd tożsamości włamali do biletomatu i ukradli z niego ponad 21 tys. złotych w gotówce.

Według ustaleń funkcjonariuszy, obaj złodzieje mogą być w wieku około 25-35 lat i mają około 170 cm wzrost. Jednego z nich nagrała kamera na biletomacie: to mężczyzna prawdopodobnie obcej narodowości, średniej budowy ciała, mający włosy ciemne średniej długości, ubrany w kurtkę zimową dwukolorową.

Każdy, kto ma informacje odnośnie tego zdarzenia lub rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52, powołując się na numer l.dz. KPD-II-1942/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

 

wszystkie zdjęcia: Policja

28
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx