Ścigany Łukasz Kitka

50
Share

Prokuratura wydała list gończy za mieszkańcem ulicy Kuflewskiej.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Łukasza Kitka, syna Dariusza. 31-latek zamieszkiwał w Warszawie przy ul. Kuflewskiej.

Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie w celu tymczasowego aresztowania za czyn z art. 56 ust.1 i 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Poszukiwania za w/w trwają od 25 października 2017 r.

Artykuł 56 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczy wprowadzania do obrotu środków odurzających, substancji psychotropowych, słomy makowej lub nowych substancji psychoaktywnych (albo uczestniczenia w takim obrocie). Ustęp 3 dotyczy znacznej ilości tych substancji – za ich wprowadzanie do obrotu sprawcy grozi  od lat 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Dla funkcjonariuszy policji ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu (22) 603-81-71, (22) 603-86-69, z policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-87-50 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk ).

 

Poszukiwany Łukasz Kitka / fot. Policja

zdjęcia: Policja

 

50
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx