Napad z bronią na Bródnie, obława w lesie | targowek.info

Napad z bronią na Bródnie, obława w lesie

Duża akcja policji na Bródnie-Podgrodziu, złapano 36-letniego mężczyznę.

 

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się dziś (w środę 4 września) po godzinie 15.

Po zakończeniu kursu taksówką w pobliżu lasku Bródnowskiego (w okolicy skrzyżowania ulic Malborskiej i św. Wincentego) mężczyzna z bronią w ręku napadł na taksówkarza. Według jednej z wersji (które się nie wykluczają) ukradł pieniądze, według drugiej smartfony – i z łupem uciekł do lasu.

Policja zareagowała bardzo szybko i przeprowadziła w lesie obławę. W akcji wzięło kilkudziesięciu funkcjonariuszy z psami. Przez ponad godzinę wstęp do lasu Bródnowskiego od strony ulicy Przy Grodzisku był zablokowany.

Obława szybko przyniosła efekt – około godziny 17 napastnik został złapany. Na razie wiadomo tylko, że to 36-letni mężczyzna. Policja potwierdziła, że mundurowi zabezpieczyli od niego pistolet gazowy. Gdy uzyskamy więcej informacji, poinformujemy o tym na targowek.info.

 

zdjęcie na górze: las Bródnowski/archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “Napad z bronią na Bródnie, obława w lesie

 • 4 września 2019 o godz. 22:30

  ukraińcy, gruzini nie tracą czasu w naszym kraju,pracują na całego

 • 4 września 2019 o godz. 22:44

  Gamon nawet w lesie sie ukryc nie umial

 • 5 września 2019 o godz. 00:33

  a ja mam pytanie do Polskiej Policji. Od godziny 15:30 do 17 byłem z dzieckiem w lesie na spacerze. Rzeczywiście widziałem 3 radiowozy, które jeździły na spokojnie. Dlaczego żaden z policjantów nie poinformował o w sumie niebezpiecznej sytuacji. Wyglądało to na standardowe patrole a nie wielkie poszukiwania. Widziałem nawet chyba podejrzanego jak coś chował do torby jakby pistolet, ALE teraz dopiero kojarzę fakty, bo tam różni czasami ludzie się kręcą. Dlaczego nikt z policjantów nie zaczepił i nie powiedział co się dzieje? Kto wie czy to był ktoś normalny??? Dodatkowo byłem z dzieckiem, więc jakby wiedział co się dzieje nie spacerowalibyśmy spokojnie…..

 • 5 września 2019 o godz. 01:02

  Dlatego nic nie mowili bo niektórzy panikuja na takie info i wariuja

 • 5 września 2019 o godz. 01:23

  EŁ myślisz że Ci odpowiedzą przez neta?

 • 5 września 2019 o godz. 08:28

  Czy to dlatego odsunięto ciężką barierę uniemożliwiającą wjazd samochodem do lasu i dalej do ogródków działkowych z ul. Malborskiej? Tak czy inaczej trzeba tę barierę z powrotem ustawić. Bariery te pojawiły się chyba kilka dni temu.

 • 5 września 2019 o godz. 08:48

  @~~ Nie – pierwotnie wjazd zagrodzony był płotkiem, który rozbrano by umożlieić wjazd do lasu ciężkiemu sprzętowi, utwardzającemu drogi pożarowe. Bariera jest stawiana podczas przerwy w tych pracach.

 • 5 września 2019 o godz. 09:21

  A teraz na tgk spory pożar w okolicy Bukowieckiej.

 • 5 września 2019 o godz. 21:08

  Zacisze to zagłębie ludzi ze wschodu. Polak czuje się jak by był na obczyźnie. W autobusach, sklepach tylko ruscy i ukraincy. Kiedyś byli dyskretniejsi ale teraz to ich rusjann town. Na ul. Agatowa 3 hostele dla „ruskich” nie pracują nie wiem z czego żyją. Balety są co wieczór. Głośno dużo samochodów strach wejść w tą ulicę. Sąsiedzi załamani.

 • 6 września 2019 o godz. 10:44

  Byłe WNP opanowuje Bródno i Zacisze, wynajmują mieszkania ale też i całe domy, szczególnie takie których by nikt normalny nie wynajął bez przeprowadzenia gruntownego remontu, a oni zamieniają to w kołchozy, pijackie meliny…

 • 18 września 2019 o godz. 13:33

  @EŁ – Bo policja na Targówku jest tylko od wpadania o 6 rano za wizerunek bozi w tęczowej aureoli, ewentualnie od wożenia małych świadków koronnych wytykających ludzi palcem po ulicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.