San Giovanni Targówek nakarmi tutejszych i przybyszów

16
Share

Temperatura zaczyna spadać, w powietrzu czuć wilgoć jesieni, Targówek zwalnia tempo. I za sprawą zamkniętych budową metra ulic i specyficznym czasem zamyślenia o tych, którzy odeszli.


A tłumów przybywa, nie tylko z Warszawy ale z całej Polski. Spotkamy znajomych, rodzinę, będziemy wspominać. Czas przez chwilę się zatrzyma.

Po tych spacerach na odpoczynek zaprasza San Giovanni przy Kondratowicza 22. Włoska pizzeria przygotowała na ten okres specjalną promocję, by ugościć zmarzniętych i wygłodniałych przybyszów, a może po prostu przedłużyć czas spotkań w gronie bliskich. Dużą rodzinę też uda się nakarmić, bo San Giovanni serwuje największą w Warszawie pizzę w rozmiarze 60 cm. A gdy gusta smakowe będą rozbieżne i korzystniej wyda się spróbować kilku rodzajów pizzy, to właściciele zaproponują drugą pizzę za 50% ceny oraz adekwatnie czwartą i szóstą nawet.

 

 

Receptury prosto z regionu Kampanii we Włoszech są kolejnym wyróżnikiem San Giovanni i nawet rodowici pizzaiolo z Neapolu nie wypiekają chrupiącego ciasta lepiej. Sos do niego jest gęsty, mieści w sobie soczyste kawałki włoskich pomidorów i prawdziwie niesamowite włoskie przyprawy. Wybór ulubionych składników zaskoczy niejednego miłośnika Italii, bo w San Giovanni mamy aż 39 rodzajów pizzy.

A jeśli uczta ma być jeszcze bardziej bogata, można dalej buszować po karcie dań. Makarony, sałatki, włoskie przekąski, calzone zaspokoją najbardziej wyrafinowane podniebienia. Trudno w to uwierzyć, ale może znajdzie się wśród szerokiego grona znajomych ktoś, kto wolałby na ten czas posilić się kuchnią polską. Na to San Giovanni też znajdzie skuteczne rozwiązanie.

 

 

Listopad nam zatem nie straszny, zwłaszcza że klimatyczne wnętrza restauracji przypomną wakacyjne wyjazdy i piękne słońce. Na koniec obowiązkowo wznieśmy toast dobrym winem, za to co wczoraj, dziś i jutro… dobrego. Choć dobrego to za mało, przepysznego, najlepszego. Rozwija się Targówek, rozbudowuje się metro (ze stacji wyjdziemy prosto na pizzerię), od 15 lat doskonali się San Giovanni – pizzeria z największą pizzą w Warszawie.

San Giovanni, Targówek, Kondratowicza 22
Poniedziałek- Niedziela 12.00- 22.00
www.pizzeriasangiovanni.pl
tel. 22 425 15 15

 

 

artykuł sponsorowany

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx