Nowy Lidl obok IKEA Targówek

8
Share

Sieciówka Lidl zajmie na Targówku miejsce zlikwidowanego sklepu sieci „Piotr i Paweł”.

 

Na brak marketów sieci Lidl raczej w naszej dzielnicy nie narzekamy – lecz lada chwila będziemy mieli następny. Poinformował o tym park handlowy Homepark Targówek przy ul. Malborskiej, mieszczący się tuż obok sklepu Ikea Targówek.

„Marki Lidl nie trzeba przedstawiać nikomu. Ogromnie się cieszymy, że dołączyła do grona naszych najemców. Mamy nadzieję, że sklep Lidl w Homepark Targówek stanie się nie tylko miejscem zakupów dla klientów odwiedzających centrum, ale również dla mieszkańców okolicznych osiedli” – komentuje Agata Brzezińska, przedstawicielka właściciela Homepark.

Nowy Lidl na Targówku. Sklep w Homepark Targówek

Sklep Lidl w Homepark Targówek zajmie powierzchnię 2017 mkw. i zostanie otwarty w miejscu supermarketu „Piotr i Paweł”, który jakiś czas temu zniknął z tego miejsca.

Homepark Targówek do 2017 roku nazywał się po prostu Park Handlowy Targówek – to fragment zagłębia handlowego na granicy Warszawy, w którym znajdują się m.in. Leroy Merlin, Jula, Euro RTV/AGD, TK Maxx, CCC, Sports Direct, Gravitan oraz Smyk Mega Store (a niedaleko są m.in. sklep i magazyn IKEA). Na terenie Homepark Targówek działa również przychodnia medyczna Enel-med.

Dokładna data otwarcia nowego Lidla na Targówku nie została jeszcze podana. Aktualnie trwają prace projektowe.

 

 Homepark Targówek Warszawa / mat. prasowe.

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx