Jula. Nowy market dla majsterkowiczów

0
Share

Nowy market budowlany otwiera się w sobotę w centrum handlowym M1. To kolejny w naszej dzielnicy sklep dla majsterkowiczów. Na inaugurację przewidziano kilka atrakcji.

Jula to szwedzka sieć marketów budowlanych. Sklep w kompleksie M1 powstanie w miejscu dawnego Decathlonu i będzie jedną z dwóch pierwszych placówek tej sieci w Polsce (druga równocześnie otwiera się Jankach). Firma posiada już 32 markety w Szwecji i 13 w Norwegii.

Z zapowiedzi wynika, że będzie to kolejny sklep z artykułami budowlanymi i narzędziami. Na Targówku mamy już Obi, Praktikera oraz Castoramę, a teraz czas na Julę. W sklepie znajdą się działy Ogród, Elektryka i oświetlenie, Artykuły budowlane i farby, Gospodarstwo domowe, Narzędzia i maszyny, Wypoczynek, Odzież i artykuły BHP oraz Części i akcesoria samochodowe.

Na otwarcie sklep przygotował kilka atrakcji. Pierwsi klienci zostaną wpuszczeni o godz. 9 i na pierwsze 100 osób czekają prezenty niespodzianki. Później można liczyć na konkursy, pokaz mody, pokazy break dance i trialu rowerowego, a także konkursy, gry i zabawy dla dzieci. Będzie też koncert na żywo, ale organizatorzy nie zdradzają kto zagra.

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx