Wielki pościg na Radzymińskiej

2
Share

W okolicach skrzyżowania ul. Radzymińskiej z Łodygową trwa pościg policji za uciekającymi przestępcami. Dotychczasowy bilans akcji: jeden rozbity samochod, jedna ścięta latarnia, jeden zlapany uciekinier – i dwóch wciąż na wolności.

Historia rodem z filmu sensacyjnego (okej, niskobudżetowego) zaczęła się dziś około godz. 9. Policja próbowała zatrzymać jadącego Radzymińską volkswagena golfa, w którym siedziało trzech mężczyzn. Auto jednak nie zatrzymało się do kontroli. Samochodowy pościg trwał do skrzyżowania z ul. Łodygową, gdzie ucikienierzy wbili się w sygnalizator świetlny. Mężczyźni wyskoczyli z rozbitego golfa i zaczęli uciekać na piechotę. Na razie, wg informacji TVN Warszawa, które poinformowało o zdarzeniu, złapano jednego z poszukiwanych. Pozostałych szukają policjanci i wyszkolone psy.

Zdjęcia z pościgu, przysłane przez czytelnika na platformę Kontakt 24, zobaczycie na stronie TVN Warszawa.

A dlaczego czytelnicy targowek.to nie przysyłają do nas zdjęć i informacji, gdy widzą coś ciekawego, dziwnego, tudzież niezwykłego? Aha, nie umieściliśmy formularza kontaktowego… Wkrótce naprawimy ten błąd!

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx