Burger King – nowy fast food na skraju Targówka

1
Share

Fani grillowanego mięsa wreszcie się doczekali: dziś ruszyła kultowa restauracja Burger King w centrum handlowym M1 na granicy Marek i Targówka!

Pawilon ze słynnym na całym świecie żółto-czerwonym logiem zbudowano w błyskawicznym tempie na parkingu pod M1 przy ul. Radzymińskiej (lub już Piłsudskiego w Markach – właśnie gdzieś tam przebiega granica miasta) lecz choć fast food miał zacząć działać jeszcze przed Bożym Narodzeniem, głodni klienci długo musieli obejść się smakiem.

Jeszcze wczoraj profil fastfoodowej sieci na facebooku był zasypywany pytaniami o termin otwarcia, ale główną odpowiedzią było tylko: „Jeżeli tylko będzie coś wiadomo, King da znać”.

King nie dał znać, ale dzisiaj rano Burger King przy M1 bez zapowiedzi zaczął działać!

Dziś (31.12) restauracja będzie czynna tylko do godz. 17-stej. Jutro (1.01) od godz. 14 do 23. Potem fast food wejdzie w zwykły rytm pracy i będzie czynny codziennie, siedem dni w tygodniu między godz. 7 rano a 23 w nocy. W tych samych godzinach działa restauracja w pawilonie oraz samochodowy Drive Thru. Płacić można nie tylko gotówką, ale też różnymi plastikowymi kartami, a nawet bonami Sodexo.

Jakby to powiedzieć… szczęśliwego, grilowanego na ogniu nowego roku!

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx