Straż miejska atakuje… w przedszkolu

0
Share

Dziś Mikołajki. Z tej okazji do przedszkolaków na Targówku, zamiast nudnego gościa w czerwonej czapce, przybyli warszawscy strażnicy miejscy. W prezencie dali kilkuletnim dzieciom… pokaz sztuk walki.

fot. Straż Miejska

Przedszkole im. Króla Maciusia na ul. Korzona to niewątpliwie jedno z najnowszych i najnowcześniejszych publicznych placówek w Warszawie. Być może dlatego zamiast tradycyjnego Mikołaja odwiedzili je dziś nowocześni panowie i panie w ciemnogranatowych mundurach.

Jak z dumą informuje Straż Miejska, pokaz technik samoobrony w wykonaniu grupy pokazowej Straży Miejskiej m. st. Warszawy był dla dzieci główną atrakcją mikołajkową.

Cztero i pięciolatki oglądały co robią funkcjonariusze gdy ktoś stawia im opór lub ich atakuje. Były też wątłe funkcjonariuszki, którym przyszło obezwładniać znacznie wyższych od siebie kolegów. Do pokazowej bijatyki włączyło się też jedno z dzieci, którego tata, jak się okazało, sam jest strażnikiem miejskim i instruktorem sztuk walki.

fot. Straż Miejska

Przedszkolakom podobno sztuki walki bardzo się podobały. A czy to właściwy sposób na obchodzenie Mikołajek przez 4-5 letnie dzieci? Nie nam, skromnemu lokalnemu portalowi, to oceniać…

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx