Kiedy otwarcie basenu Polonez? | | targowek.info

Kiedy otwarcie basenu Polonez?

Trwają ostatnie poprawki w remontowanym basenie Polonez. Urzędnicy zapewniają, że wkrótce będziemy mogli pływać, ale nie podają konkretnej daty. Czyli jeszcze trochę to potrwa.

Na początku grudnia wydawało się, że basen ruszy już w styczniu 2012 roku. Tak przynajmniej zapewniali urzędnicy. Teraz nieoficjalnie usłyszeliśmy, że wciąż są szanse na pierwszy skok do wody jeszcze w styczniu, ale konkretnej daty oddania pływalni nie ma.

Przez okno budynku widać, że w basenie wciąż nie ma wody i trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe. Dopiero po nich zaczną się odbiory techniczne, a te w Warszawie mogą potrwać nawet kilka tygodni. O ile nie zostaną wykryte usterki, bo to jeszcze opóźni otwarcie basenu.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i dalej cisnąć się w Muszelce przy Balkonowej.

Dlaczego nowy basen wymagał remontu przeczytasz tutaj.

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Kiedy otwarcie basenu Polonez?

 • 24 stycznia 2012 o godz. 10:15

  Proszę o zajęcie się sprawą GKP Targówek i planowanym Basenem na Kołowej o ile posiadamy w Gminie baseny Muszelka i Polonez potrzebujemy go na Targówku !!! Pomysł wspaniały trzeba tylko o tym mówić i naciskać ! Stworzenie społeczności lokalnej to główny cel w Jedności Siła to się dotyczy wszystkich spraw dla Nas najważniejszych. Jeśli chcemy mieć wpływ na lokalne działania powinnismy się integrować
  Pozdrawiam Redakcje ! i Sympatyków !

 • 25 stycznia 2012 o godz. 13:35

  Czy już wiadomo co z otwarciem basenu? Telefoniczna informacja podała, że od 1 lutego. Proszę opotwierdzenie tego NEWSA ..

 • 26 stycznia 2012 o godz. 10:43

  Muszelka to jakieś nieporozumienie to że sitaniał tam basen i został zmodernizowany ok ale jak dojchać autobusem z Targówak albo bródna brak przystanku dogodnych przesiadek. Tak to się zarządza wydaje mln marnotrawi ! Tragiczny Dojazd, jak nie masz samochodu i nie mieszkasz w pobliżu wyprawa na 2 h, Brak reklamy że to basen za co biorą pieniądze żeby to było dla ludzi Dzielnicy mieszkańców a nie sąsiadów bliskiej lokalizacji !!! Tak samo jak z Osir Lodowiskiem stoi jak Cichociemny bez reklamy Neonu w kącie za co ludzie z marketingu biorą pieniądza to ma być widoczne a nie po kątach chowane !!! bo to z Naszych podatków !!!

 • 3 lutego 2012 o godz. 10:21

  internautka Ewa zadała pytanie na forum, gdyż zmontowano tutaj artykuł że basen będzie czynny od stycznia 2012r. ;-)

  http://www.targowek.to/2011/12/basen-polonez-czynny-juz-w-styczniu/

  Więc może poproszę o precyzyjniejsze wypowiedzi publiczne
  Z góry dziękuję zamieszczając mój wpis na ten temat.
  Serdecznie pozdrawiam admina
  ewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.