Osiedle Wilno otwarte dla wszystkich

4
Share

Dobiega końca pierwszy etap budowy wielkiej inwestycji mieszkaniowej na Elsnerowie. W sobotę Osiedle Wilno będzie mógł zwiedzić każdy chętny.

Dom Development, deweloper budujący „Wilno”, organizuje w sobotę 7 stycznia dzień otwarty. W godzinach od 10:00  do 16:00 na terenie inwestycji przy ul. Bukowieckiej 37 będzie można obejrzeć postępy prac i dostępne mieszkania, a chętni będą mogli nawet na miejscu zakupić lokum (wciąż jest wolnych ok. 150 mieszkań z 463 wprowadzonych do tej pory do sprzedaży).

fot. materiały prasowe

Najmniejszy z dostępnych lokali to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 m kw, natomiast największe to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,7 m kw. Ich ceny wahają się od  6 120 do 6 765 zł za m kw. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane do użytku do końca marca 2012 roku.

Trwa też budowa II i III etapu inwestycji, które mają się zakończyć odpowiednio jesienią 2012 i latem 2013 roku. Do końca 2013 roku Dom Development obiecuje również zbudować na skraju osiedla, na granicy Zacisza i Elsnerowa, stację kolejową o roboczej nazwie „Warszawa Zacisze-Wilno”. Mieszkańcy będą mogli z niej podjechać pociągiem np. do metra przy placu Wileńskim.

…oczywiście o ile dadzą radzę w godzinach szczytu się do tego pociągu wcisnąć.

Zobacz, jak wygląda osiedle Wilno:

[nggallery id=7]

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx