Wiatr niszczy bloki. Zerwało elewację na Targówku | | targowek.info

Wiatr niszczy bloki. Zerwało elewację na Targówku

W taką pogodę lepiej chodzić w kaskach. Szczególnie na ul. Remiszewskiej na Targówku, gdzie nad głowami przechodniów latają kawałki blachy.

 

Wóz strażacki podjechał pod blok na Remiszewskiej około południa. Okazało się, że wiatr poodrywał blaszane fragmenty elewacji. Jeden z nich urwał się całkowicie i wbił w ścianę na wysokości szóstego piętra. Inne fragmenty elewacji ledwo wisiały.

Choć od kilku miesięcy trwa remont i ocieplanie bloku, to w sobotę na miejscu nie było robotników. Zostawili wszystko raczej słabo  zabezpieczone. Strażacy z podnośnika usunęli najbardziej chwiejne blachy i wezwali administratorów, którzy mieli zabezpieczyć teren.

[nggallery id=11]

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Wiatr niszczy bloki. Zerwało elewację na Targówku

  • 26 lutego 2012 o godz. 15:04

    Stałem obok masakra jak spadła taka blacha i wbiła się w ziemię, ciekawy jestem czemu na jednych blokach zostawia się te ochydne blachy odrapane a na innych wymienia i odnawia cały blok ? chyba koszty demontażu ich w przyszłości są większe niż zrobienie za jednym razem a tak po łebku tu się zrobi tam się zrobi a tam się jeszcze nie zrobi ???! Pomijam kwestie estetyczne i jakościowe tych wykończeń żenujące partactwo !!!
    Mam prośbe do redakcji aby zajeła się sprawą wspólnot jak widać ich bloki są remontowane w wysokim standardzie mają monitoring naprawy nie sa fuszerką może dlatego że przetargi są normalne ??? Może warto się skrzyknąc i odłączyć lub dołączyć do wspólnoty ??? przykład ul.Gajkowicza i pewnie dużo bloków innych. Mam dosyć administracji gdzie kolor wybiera dozorca i ma najwięcej do powiedzenia a lokatorzy jak w alternatywach tylko płacą i to za dużo za takie partactwa !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.