Karczmarczyk wrócił do GKP Targówek

1
Share

Pierwszy mecz rundy wiosennej IV ligi zakończył się zwycięstwem najlepszych piłkarzy na Targówku. Kibiców czekała wczoraj jeszcze jedna niespodzianka: w bramce naszej drużyny zagrał Damian Karczmarczyk.

Damian Karmarczyk jeszcze w barwach Śląska Wrocław / fot. slaskwroclaw.pl

O wielkim transferze 17-letniego Damiana Karczmarczyka informowalismy na początku stycznia. Utalentowany bramkarz GKP Targówek na początku roku został wypożyczony na sześć miesięcy do drużyny Śląska Wrocław, aktualnego wicemistrza Polski – z opcją definitywnego transferu. A jednak wczoraj Karczmarczyk znów zagrał w barwach drużyny z ulicy Kołowej. Co się wydarzyło?

Niestety, transferowe plany zniweczyła odnowiona kontuzja kolana, która pojawiła się u naszego bramkarza pod koniec stycznia, podczas zgrupowania Śląska Wrocław w Spale. Na kolejny obóz wicemistrzów Polski na Cyprze zamiast niego pojechał ściągnięty w ostatniej chwili bramkarz MKS-u Oława Sebastian Mordal. A Karczmarczyk po cichu wrócił do Warszawy.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Damian Karczmarczyk wyleczył kontuzję i wrócił do pierwszej drużyny GKP Targówek. We wczorajszym meczu z Huraganem Wołomin gola nie puścił, jednego strzelił za to Mateusz Furman i po zwycięstwie 1:0 GKP Targówek umocnił się na pozycji lidera IV ligi. Awans do III ligi jest coraz bliżej!

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx