Konkurs! Rozdajemy wejściowki na film!

0
Share

Dawno nie dawaliśmy naszym czytelnikom żadnych prezentów… No to dajemy! Dziś mamy dla was wejściówki na zwycięzcę tegorocznych Oskarów – film „Artysta”!

Razem z kinem „Świt” mamy do rozdania trzy dwuosobowe wejściówki na seans filmu „Artysta”, który będzie wyświetlany w najbliższą niedzielę (18 marca) o godz. 15:00.

„Artysta” jest… filmem niemym i czarno–białym! I nic dziwnego, bo jego akcja toczy się w Hollywood w latach 20. XX wieku w czasach kina niemego – gdy właśnie w filmach pojawia się dźwięk, który zakończył kariery wielu „niemych” gwiazd. Czy słynny aktor George Valentin podzieli los „wielkich zapomnianych”? Czy płomienne uczucie, która wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie „nowego” Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

Dowiecie się, jeśli pójdziecie na seans w kinie „Świt” (ul. Wysockiego 11) w najbliższą niedzielę 18 marca o godz. 15:00. Żeby zdobyć darmową dwuosobową wejściówkę wystarczy, że prawidłowo odpowiecie na pytanie: Ile Oskarów, czyli amerykańskich nagród filmowych, zdobył  film „Artysta” w  2012?

Odpowiedzi „jak zwykle” przesyłajcie na adres redakcja@targowek.to  – w tytule mejla napiszcie „Chcę do kina”, a w treści podajcie swoje nazwisko i odpowiedź na pytanie. Nic więcej! Pierwsze trzy osoby, które podadzą prawidłową odpowiedź, dostaną darmowe podwójne wejściówki na film! (Do zwycięzców wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją)

Kino ”Świt” to miejsce kultowe, kontynuujące tradycje przedwojennych kin działających na Bródnie. Zapewnia nowoczesną cyfrową jakość dźwięku i obrazu, ale równocześnie ma tańsze bilety niż wielkie multipleksy. Bądźmy szczerzy – to idealne miejsce, żeby obejrzeć „Artystę”!

Ślijcie mejle, a dla niezdecydowanych jeszcze trailer:

 

*********** UWAGA, KONIEC KONKURSU!!!! (godz. 17:00) ***********

Dostaliśmy mnóstwo mejli i większość z nich zawiera prawidłową odpowiedź: film „Artysta” zdobyl w tym roku 5 Oskarów. Pierwsze trzy osoby, które wygrały darmowe wejściówki na ten film, dostaną wkrótce od nas mejla ze szczegółowymi informacjami. Gratulujemy! A pozostałych zapraszamy na inne seanse w kinie „Świt” …i do kolejnych konkursów, które wkrótce będą na stronie targowek.to.

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx