Osiedle Wilno coraz większe: rusza kolejny etap

1
Share

Pierwsi lokatorzy wprowadzają się do mieszkań na Osiedlu Wilno, a deweloper rozpoczyna budowę i sprzedaż mieszkań kolejnego etapu. W sobotę ponownie można obejrzeć osiedle z bliska.

 

Osiedle Wilno zajmuje spory kawałek Elsnerowa za torami linii na Wołomin. Dom Development od podstaw aranżuje tu nowy fragment miasta, nazwał na nim nawet place i zaułki. Budynki najnowszego IV etapu znajdują się w rejonach Zaułków: Świętomichalskiego, Literackiego i Świętokazimierskiego.

IVetap Osiedla Wilno zaznaczono na czerwono. Na górze rysunku zaznaczona jest stacja kolejowa / materiały dewelopera

W IV etapie znajdzie się kolejnych 109 mieszkań, co oznacza, że łącznie budowane są 572 mieszkania. W ofercie sprzedaży znajduje się 229 mieszkań. Te wybudowane w IV etapie zostaną przekazane do użytku w II kwartale 2013 roku.

Najmniejsze mieszkanie jest dwupokojowe i ma powierzchnię 38,6 m2, natomiast największe to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni   69,3 m2. Przedział cen: od 5 970 do 6 870 zł/ za mkw. Większość wprowadzanych obecnie mieszkań będzie możliwa do kupienia przy wsparciu programu Rodzina na Swoim.

Pod budynkiem znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej 111 miejsc garażowych.

Znajdzie się też miejsce na sklepy i zakłady usługowe. W budynku powstanie powstanie 6 lokali usługowych o powierzchni od 43,1 m2 do 70,3 m2, których cena będzie wynosiła 10 434 zł za mkw.

IV etap Osiedla Wilno / materiały dewelopera

IV etap Osiedla Wilno / materiały dewelopera

W najbliższą sobotę (10 marca) odbędzie się Dzień Otwarty z Rodziną na Swoim na osiedlu Wilno. Podczas poprzedniego dnia można było zobaczyć mieszkanie pokazowe i plany budowy całego osiedla, którego koncepcja architektoniczna zakłada budowę nawet pięciu tysięcy mieszkań.

W oficjalnych materiałach deweloper cały czas podtrzymuje chęć budowy do końca 2013 roku przystanku kolejowego o nazwie Warszawa Zacisze-Wilno i zapewnia że dojazd pociągiem do Dworca Wileńskiego zajmie 4 minuty.

Więcej o budowie Osiedla Wilno

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx