Ikea Targówek: rusza wielki remont

8
Share

Fani szwedzkich mebli mogą spać spokojnie: sklep, choć z ograniczeniami, będzie działał dalej. Przeczytajcie co się zmieni.

Niedawno otwarty magazyn Ikea na Targówku. On nie będzie remontowany, ale, hmm, zdjęcia sąsiedniego głównego sklepu chwilowo nie mamy.

Remont wielkiego niebieskiego budynku na skraju Targówka zacznie się w środku długiego weekendu. 2 maja Ikea jeszcze będzie działać normalnie, 3 maja będzie oczywiście zamknięta (święto!), a od 4 maja… no właśnie.

Przebudowa dotyczy przede wszystkim parteru wielkiego sklepu przy ul. Malborskiej, tzw. Hali Targowej. W jej trakcie parter zostanie pomniejszony, a asortyment czasowo ograniczony. Część ekspozycyjna, znajdująca się na piętrze, cały czas będzie normalnie otwarta.

– Sklep IKEA na Targówku funkcjonuje już od 11 lat, dlatego przyszedł czas na zmiany. Mamy dużo pomysłów na odświeżenie przestrzeni, dzięki czemu będziemy mogli oferować jeszcze więcej pomysłów na wyposażenie domu – informuje Kamila Popławska, menadżer w Ikea.

Co dokładnie się zmieni? Dużo jest jeszcze tajemnicą, lecz wiemy, że zostaną zastosowane nowe, niestosowane dotąd w polskich sklepach Ikea sposoby prezentacji artykułów wyposażenia domu. Ze zmian bardziej praktycznych: zostaną poszerzone często się dziś zacinające obrotowe drzwi wejściowe do sklepu, a w restauracji na piętrze pojawi się nowa linia wydawcza.

W środę 2 maja, czyli w ostatni roboczy dzień przed początkiem przebudowy, Ikea przygotowała sporo promocji i atrakcji dla wiernych klientów. M.in. dzieci do 10 roku życia mogą tego dnia liczyć na darmowy makaron bio z sosem pomidorowym.

Remont w Ikei na Targówku będzie trwał do wakacji. Powodzenia i smacznego.

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx