Osiedle Wilno: rusza budowa kolejnego etapu

12
Share

To już piąty etap budowy nowego osiedla. Budynki o nazwie Altaria znajdą się po prawej stronie od głównego wejścia na osiedle.

 

Dwa budynku staną w rejonie planowanej ulicy Ponarskiej, która w przyszłości będzie łączyć istniejącą ulicę Zamkową i Wierną.

Budynki Altaria na Osiedlu Wilno / materiały prasowe

 

Jednocześnie z budową Dom Development zaczyna sprzedaż mieszkań w V etapie. W ofercie znajdą się 124 mieszkania. Najmniejsze jest jednopokojowe o powierzchni 33 m2, największe trzypokojowe ma 68,2 m2. Cenowy od 6 160 do 6 680 zł/m2.

Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się jednopoziomowy garaż, do którego będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w nim 130 miejsc garażowych.

W rejonie V etapu osiedla Wilno powstanie również jeden dwupoziomowy lokal usługowy o powierzchni 124,9 m2, w cenie 8934 zł/m2.

Autorem projektu osiedla Wilno jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci. Łącznie liczba mieszkań w budowie na tym osiedlu wynosi obecnie 696. W ofercie sprzedaży znajduje się ponad 300 mieszkań. Te wybudowane w V etapie zostaną przekazane do użytku w IV kwartale 2013 roku.

V etap Osiedla Wilno o nazwie Altaria / materiały prasowe

12
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx