Trasa Toruńska: koniec remontu dopiero pod koniec maja | | targowek.info

Trasa Toruńska: koniec remontu dopiero pod koniec maja

„Nieznaczne” przesunięcie terminu oddania Trasy Toruńskiej oznacza przynajmniej półtora miesiąca zwłoki. A i w czerwcu Trasa nie będzie gotowa w całości.

 

Trasą mieliśmy jeździć bez przeszkód już 12 kwietnia, ale  jak już pisaliśmy drogowcom nie udało się dotrzymać tego terminu. Niedawno zapewniali jeszcze, że remont opóźni się „nieznacznie”. Teraz Małgorzata Tarnawska, rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, mówi portalowi TVN, że „główny ciąg komunikacyjny będzie oddany kierowcom do końca maja”.

To może oznaczać, że wciąż nie będą gotowe wszystkie drogi techniczne i wjazdy na Trasę. Remont trwa już od 2009 roku. Choć wykonawca firma  J&P-Avax S.A musi zapewnić w trakcie prac przejezdność po dwóch pasach w obu kierunkach, to i tak prace są bardzo uciążliwe dla kierowców.

 

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Trasa Toruńska: koniec remontu dopiero pod koniec maja

 • 15 kwietnia 2012 o godz. 21:05

  Pytanie czy drogi nie popękają jak tak się spieszą?

 • 16 kwietnia 2012 o godz. 11:15

  No to jest problem całego kraju za dużej ilości dróg zamiast zainwestować w drogi komunikujace miasta Gdańsk Toruń Bydgoszcz Łódz Warszawę Kraków Wrocław Poznań Lublin Białystok to robi się szybko i byle jak za 5 lat znowu remonty ;(

 • 30 maja 2012 o godz. 10:52

  Jest koniec maja, a prace nadal trwają.
  Szkoda gadać …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.