Problem podtopień da się rozwiązać? Będzie spotkanie

3
Share

Radni dzielnicy wreszcie odważyli się spotkać z podtapianymi mieszkańcami. W połowie maja w Domu Kultury Zacisze przedstawiony zostanie plan walki z wielką wodą.

 

O małych powodziach na Zaciszu i Elsnerowie już pisaliśmy. Po każdym większym deszczu lokalne ulice toną, co świetnie widać na poniższych zdjęciach Rady Osiedla Zacisze. Zalane ulice to problem, ale jeszcze większe kłopoty mają właściciele domów, którym woda wdziera się do piwnic. Czy da się coś z tym zrobić?

Wkrótce się dowiemy. Ratusz poinformował właśnie, że 16 maja odbędzie się spotkanie dzielnicowej Komisji Infrastruktury poświęconej zalewaniu dzielnicy. Oficjalny temat: „Problem podtopień i propozycje rozwiązań, plan i realizacja zadań inwestycyjnych MPWiK na terenie Dzielnicy Targówek, a w szczególności os. Zacisze – Elsnerów.”

Rada Osiedla Zacisze zaprasza na spotkanie mieszkańców. Szczególnie tych z Zacisza i Elsnerowa, którzy mają problemy z podtopieniami. Będzie okazja zadania pytania radnym i posłuchania, co mają na ten temat do powiedzenia.

Więcej o podtopieniach na Zaciszu oraz linki do wyjaśnień burmistrza

Posiedzenie Komisji Infrastruktury Rady Dzielnicy Targówek

16 maja 2012 r., godz.17, Dom Kultury „Zacisze” ul. Blokowa 3

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx