Squash na Targówku. Otwarcie nowego klubu

2
Share

Już od poniedziałku (14 maja) w Parku Handlowym Targówek przy ul. Malborskiej zacznie działać Squash City. To już trzeci klub w naszej okolicy, w którym można zagrać w squasha.

fot. Universidad de Navarra/Flickr

Squash City

Park Handlowy Targówek, choć znajduje się tuż przy M1, ma adres Malborska 51-53 i taki też będzie adres nowego klubu. Squash City działa już w Blue City, a na Targówku otworzy swój drugi punkt. Na powierzchni 600 mkw przygotowano sześć certyfikowanych kortów, przestronne szatnie, fińskie sauny, sklep ze sprzętem oraz kawiarenkę, w której będzie można napić się kawy i odpocząć po wysiłku.

Klub będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-23:00 oraz w weekendy od 9:00 do 22:00. Rezerwacja kortów na stronie squashcity.pl

 

Lizard Squash

Od dwóch lat działa już w hali na Targówku Fabrycznym (kawałek za wiaduktem na Kraśnickiej) klub Lizard Squash. Działa tu już nawet liga, nauka gry dla dzieci, są zajęcia dla pań. Jest specjalne miejsce, gdzie można rozgrzać się przed grą, a po niej odpocząć grając w ping-ponga i darta.

ul. Bukowiecka 92, strona: lizardsquash.pl

 

Squash Odlewnicza 7

Z Bródna bliżej będzie na Odlewniczą 7, gdzie działa klub o tej samej nazwie. To właściwie już Białołęka, ale wystarczy tylko przejechać wiadukt Rembielińskiej nad Trasą Toruńską. Ten klub wyróżnia się barem na plaży z leżakami i palmami. Ma też kort prywatny z oddzielnym wejściem, a na korcie Rainbow ściany pomalowane są w kolorze tęczy co ponoć uprzyjemnia grę i poprawia samopoczucie.

ul. Odlewnicza 7, strona: odlewnicza7.pl

2
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx