Bar Chinka: stary kebab w nowej odsłonie

6
Share

Na Bródnie trwa kebabowe starcie Amritu z Efesem, tymczasem fastfoodowe minizagłębie wyrosło nam przy Radzymińskiej na Zaciszu. Bar Chinka właśnie przeszedł metamorfozę.

 

Bar Chinka to wbrew nazwie tzw. „wietnamczyk”, czyli lokal serwujący dania azjatyckie, w menu są też kebaby. Jeden lokal sieci mieści się na Saskiej Kępie przy ul. Brazylijskiej 9, drugi na Radzymińskiej 206, czyli w połowie drogi między ul. Tarnogórską a ul. Tużycką. I to właśnie ten bar przeszedł ostatnio metamorfozę.

Kto tu bywał, ten pamięta wątpliwej urody czerwoną budę z napisem Chinka. Teraz bar przeniósł się do budynku kilkanaście metrów dalej. W dużym jak na tego typu lokal pomieszczeniu są wygodne kanapy, kilka stolików, duży telewizor, jest też WC. Wszystko świeżo wyremontowane wygląda zdecydowanie lepiej niż we wspomnianej budce. W lato są też dwa stoliki na zewnątrz.

W tym samym budynku po sąsiedzku znajduje się pizzeria Maestro, więc w jednym miejscu na Zaciszu mamy pełen przegląd fast foodowej gastronomii: pizzę, kebaby i jedzenie „wietnamskie”.

Przeczytaj o kebabowym starciu przy Kondratowicza i planach Amritu na otwarcie nowego lokalu przy… Radzymińskiej

 

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx