Festyn na Zaciszu: zdjęcie od Gajosa, piłka od Brożka

4
Share

Kto nie ma jeszcze pomysłu na niedzielę, może wybrać się na festyn przy kościele św. Barnaby na Zaciszu. Można wrócić z fotogramem Janusza Gajosa albo piłką podpisaną przez Pawła Brożka. Będzie też dużo atrakcji związanych z Euro.

 

Na festynie „U Barnaby na Zaciszu” najwięcej atrakcji będzie oczywiście dla dzieci, ale dorośli też znajdą coś dla siebie. W programie m. in.: koncerty artystów, turniej gry w piłkarzyki „Zacisze – Euro 2012”, licytacja: fotogramu od Janusza Gajosa, zabytkowego, przedwojennego patefonu, piłki Euro 2012 i piłki z autografem Pawła Brożka.

Kościół św. Barnaby to ten, który widzicie po prawej stronie jadąc Łodygową w kierunku Ząbek. Od lat jest w budowie, ale wygląda na to, że powoli wychodzi na prostą i dzięki kredytom uda się dokończyć świątynię. Na festynie będzie można kupić cegiełkę na budowę kościoła z dołączoną okolicznościową gazetką – Niezbędnik kibica Euro 2012, a także losem na loterię.

Festyn „U Barnaby na Zaciszu”

Niedziela 3 czerwca, godz. 13 – 18

13.30 Koncert Old Jazz Quartet – zespół, którego liderem jest Lech Szprot, muzyk, kompozytor, lider także legendarnego zespołu jazzu tradycyjnego „Vistula River Brass Band” .

15.00  Mini – recital Stanisława Klawe – autor, kompozytor, piosenkarz i satyryk.

15.30 Aukcja wartościowych przedmiotów, z której dochód przeznaczony jest na budowę kościoła ( zabytkowy patefon, fotogram od Pana Janusza Gajosa, piłka EURO 2012 i piłka z autografem Pawła Brożka )

16.30 Koncert  Magdy Piskorczyk – wokalistka gitarzystka, wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Jej piosenek posłuchacie tu

 Atrakcje dla dzieci: gigantyczna zjeżdżalnia, trampolina, konkurs rysunkowy, puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy, loteria zabawkowa, wata cukrowa.

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx