„Idzie świeże” – wielki konkurs www.targowek.to i IKEA Targówek!

5
Share

Mieszkasz na Targówku? To świetnie! Wygraj rzeczy z kolekcji IKEA PS ufundowane przez IKEA Targówek!

Sklep IKEA na warszawskim Targówku jest odnawiany – wróci świeży, pełen nowych aranżacji i inspiracji. Najbardziej zmieni się Hala Targowa, obrotowe drzwi wejściowe zostaną poszerzone, wymianie ulegnie linia wydawcza w restauracji.

Ponieważ każdy z nas przechodził kiedyś odnawianie, odświeżanie, przemeblowanie, remont mieszkania, czy domu – jesteśmy ciekawi Waszych projektów, pomysłów, rezultatów. IKEA Targówek oraz nasz portal zapraszają Was do konkursu pod hasłem „Idzie świeże”. Prześlijcie do nas zdjęcia sprzed remontu Waszych mieszkań, domów, pomieszczeń oraz fotografie, które zrobiliście, by uwiecznić końcowy efekt. Chcielibyśmy zobaczyć jak Wam poszło. Napiszcie też kilka słów o swoich inspiracjach oraz przygodach, które spotkały Was podczas urządzania (zawsze są jakieś)!

Odnowa w IKEA potrwa do wakacji, ale sklep będzie czynny przez cały czas. Natomiast nasz konkurs będzie trwał od 6 do 17 czerwca 2012 r.

Do wygrania rzeczy z kolekcji IKEA PS, która została wprowadzona pod hasłem „Dizajn wzbogaca każde wnętrze” i obejmuje 46 produktów, zaś nad jej stworzeniem pracowało 19 projektantów firmy z całego świata. Jako nagrody w konkursie wybraliśmy dla Was trzy z nich:

* stolik o wartości 159 zł (za I miejsce)
* biały stojak na kwiaty o wartości 129 zł (II miejsce)
* niebieski świecznik o wartości 79,99 zł (III miejsce)

Wasze zdjęcia i ich opisy przesyłajcie do dnia 17.06.2012 na adres: konkursikea@targowek.to

Wyniki ogłosimy na stronie www.targowek.to do 20.06.2012 r.

Zapraszamy i powodzenia!

Pełny regulamin konkursu: Regulamin_Idzie swieze_IKEA

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx