Trzy nowe miejsca do oglądania meczów

1
Share

Nasz informator „Gdzie oglądać Euro na Bródnie., Targówku i Zaciszu” rozrasta się dzięki wam. Mamy trzy nowe miejsca i trudno się zdecydować, które fajniejsze.

Klub Semafor

W Semaforze przy Wysockiego głównym sportem jest oczywiście bilard, ale na czas Euro połowę dużego lokalu zajmują kibice piłki. Mecze ogląda się na telebimie siedząc w wygodnych fotelach i na kanapach. Przy barze jest też pokaźnych rozmiarów telewizor. Jest też taras, ale już bez telewizora – za to dobry na papierosa w przerwie.

Warunki są na tyle fajne, że mecze oglądają tu także obcokrajowcy.  – Jest bezpiecznie, więc im się podoba. Mieliśmy już Szwedów, w piątek do późna siedziało czterech Anglików – powiedział nam szef Semafora.

Uwaga: na sobotni mecz Polski z Czechami większość miejsc jest już zarezerwowana.

Klub bilardowy Semafor

U Pana Boga za piecem

Ten pomysł na oglądanie Euro wyróżnia się nawet w skali całego miasta. U Pana Boga za piecem to kawiarenka działająca przy kościele Matki Bożej Różańcowej przy ul. Wysockiego. Nie możecie tu zapewne wysyłać sędziego do diabła, ani nawet wyzywać od kaloszy, ale na pewno znajdzie się sporo osób, które chcą obejrzeć mecze w spokojnej atmosferze.

Na razie planowane są tylko transmisje meczów Polaków i ćwierćfinały. Kawiarnia znajduje się w dolnym kościele, wejście na lewo od głównego.

Kościół Matki Bożej Różańcowej. Wejście do kawiarni widoczne po lewej stronie

Ogłoszenie na tablicy kościoła Matki Bożej Różańcowej

 Na Rogu

Nowy lokal na Targówku Mieszkaniowym to na razie opcja dla abstynentów, bo choć na ulotce zaprasza na piwo (średnie 4, duże 6 zł) to wciąż czeka na koncesję. Na szczęście serwowanie zapiekanek nie wymaga koncesjonowania, więc jest to dobra opcja dla smakoszy. W karcie znajdziemy aż 23 rodzaje zapiekanek, wśród nich takie wynalazki jak zapiekanka ze szczypiorkiem, z kurczakiem i kukurydzą czy z boczkiem i cebulą. Są też pizze i burgery. (cała menu tutaj).

Jest też spory telewizor i trzy stoliki. Bar znajduje się na rogu Handlowej z Remiszewską, w miejscu dawnej pizzerii.

 

ZAKTUALIZOWANA WERSJA SPISU LOKALI NA EURO ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

Wciąż czekamy na wasze zgłoszenia lokali. Do finału Euro jeszcze trochę czasu! redakcja@targowek.to

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx