Wyprzedaż na Bródnie: sprzedaj starocia, znajdź coś ekstra

1
Share

Masz niepotrzebne ubrania, stary czajnik albo chociaż książki z dzieciństwa? Możesz się ich pozbyć na wyprzedaży garażowej, nawet jeśli nie masz garażu. Na skwerku przy Łabiszyńskiej coś dla siebie znajdą też kupujący.

 

Pomysł jest prosty. Skoro nie mamy garaży, w których robilibyśmy wyprzedaże, ani bazaru staroci, to je sobie zróbmy. Handel  rozkwitnie w sobotę od godz. 11 na tzw. Kloszart Placu, czyli skwerku przy Łabiszyńskiej 10, między Stokrotką a Kefirkiem.

Pchli targ

Pchli targ / fot. MissMalaprop/Flickr

Organizatorem jest Studio Kloszart mieszczące się obok. Studio udostępnia miejsce, w którym będzie można  pozbyć się dawno nieużywanych przedmiotów, które komuś mogą się jeszcze przydać. Mogą to być: ubrania i dodatki, biżuteria, artykuły do wystroju wnętrz, książki, kasety, płyty, drobny sprzęt AGD i RTV, meble i wszystko inne co wam przyjdzie do głowy, a czego nie zabrania regulamin. Impreza będzie połączona z „Kloszartowaniem” tzn. kiermaszem rękodzieła, nie tylko biżuterii ale również zabawek, ceramiki, obrazów.

UWAGA: sobota to Dzień Ojca, więc bazar to okazja na znalezienie prezentu ostatniej szansy!

Na potrzeby wyprzedaży został stworzony mini regulamin:
1. W Wyprzedaży może wziąć udział każdy, wystarczy napisać maila bądź zgłosić się do Studio Kloszart ul.Łabiszyńska 10.
2. Każdy kto przyjdzie w dniu imprezy zgłasza się do kwiaciarni w celu rejestracji i opłaty za udostępnione miejsce (również tyczy się to rękodzielników). Opłata pobierana jest od każdego wystawcy bez względu na powierzchnię i wynosi 10zł.
3. Zabrania się handlu przedmiotami niebezpiecznymi (np. petardy), niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie ich jest niezgodne z prawem.
4. Każdy uczestnik Wyprzedaży tworzy samodzielne stoisko wyznaczone przez organizatorów. Nie zapewniamy stolików, krzeseł i materiałów umożliwiających wystawianie.
5. Sprzedawane przedmioty nie podlegają opodatkowaniu.
6. Przedmioty nie mogą być uszkodzone i brudne w sposób uniemożliwiający jego użytkowanie.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyproszenia z udziału osoby naruszające powyższe punkty regulaminu.

Więcej dowiecie się u organizatorów: aleksandra.godziszewska@gmail.com.

Studio Kloszart na Facebooku

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx