Jak budują przystanek Warszawa–Wilno [wideo] | | targowek.info

Jak budują przystanek Warszawa–Wilno [wideo]

Kolejarze porządnie rozkręcili budowę nowego przystanku obok Osiedla Wilno. Zobaczcie jak teraz wygląda.

Od pierwszego lipca, gdy ruszyła budowa sponsorowanego przez Dom Development peronu dla podmiejskich pociągów, prace idą pełną parą. Kolejarze się spieszą, bo główne roboty przy torach muszą ukończyć do końca wakacji (choć cały przystanek będzie gotowy dopiero w przyszłym roku). Co już udało się zrobić? Zobaczcie na dwóch świeżutkich filmach. Pierwszy z nich pochodzi z oficjalnego kanału PKP (ciekawa jest tylko pierwsza minuta, później możecie wyłączyć), drugi zrobił jeden z pasażerów pociągu jadącego tuż obok budowy.

Oprócz obrazków z budowy, warto odnotować jeszcze jeden fakt – dla określenia przystanku kolejarze posługują się wyłącznie nazwą „Warszawa Wilno”. Żadną inną.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Jak budują przystanek Warszawa–Wilno [wideo]

 • 26 lipca 2012 o godz. 15:57

  łoajoajojojojjojoj….
  olabogaolaboga….

  A po co ta stacja, a czemu tu, a mogłoby nie być, a nie lepiej nazwać Warszawa Zacisze, a może Warszawa Zawiść, a może Warszawa Zuo??

  A kto tam wsiądzie, a gdzie jak w szczycie ciasno? A co że nie tylko w szczycie się jeździ i nie tylko w jednym kierunku, jak przeca w oba…

  A to tyko reklama, a co ze przystanek za darmo… za 30 lat czynem społecznym byśmy wybudowali. Ja za darmo nawet w gębe nie chce…

  A tych podpisów to było 404, 444 czy 44, liczba magiczna…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.