Kajakiem po kanałku | | targowek.info

Kajakiem po kanałku

Pod koniec sierpnia odbędzie się spływ kajakowy po Kanałku Bródnowskim. Będzie to przedsmak tego, jak rekreacyjnie ożyje ciek po zaplanowanej na dwa lata rewitalizacji.

fot. y2bk/Flickr

Na rewitalizację kanałku nasza dzielnica dostała od miasta 34 mln zł. Metamorfoza (czyli m.in. nowe alejki, skwery, mostki, ławeczki – więcej pisaliśmy o tym tutaj) ma się zakończyć w 2014 roku. Ale już w te wakacje na naszej „Sekwanie” wydarzy się rzecz przez ostatnie dziesięciolecia bez precedensu: pod koniec sierpnia władze dzielnicy planują zorganizować tu spływ kajakowy – informuje dzisiejsze „Życie Warszawy”.

– Mamy nadzieję, że uatrakcyjni to tę część dzielnicy pod względem rekreacyjnym i mieszkańcy będą nad nim chętnie wypoczywać. W dalszych planach niewykluczone jest utworzenie tam plaży, wyznaczenie kąpieliska oraz wypożyczalni kajaków – mówi gazecie burmistrz Targówka Grzegorz Zawistowski.

Cały artykuł przeczytacie na stronach „Życia Warszawy”.

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Kajakiem po kanałku

 • 4 lipca 2012 o godz. 23:54

  super!

 • 6 lipca 2012 o godz. 01:07

  żenada,ludzie babrają się w błocie,bo ulice bez asfaltu,a tu forsa idzie na bzdury-burmistrzu,ogarnij sie!

 • 9 lipca 2012 o godz. 22:15

  władze wolą zająć się pierdułkami na Zaciszu niż zwróceniem uwagę na samowolę budowlaną na pobliskich ogródkach działkowych, gdzie ludziska pobudowali sobie domy całoroczne. Niedługo będą pływać ale w szambie, bo nie wiem czy samowolę budowlaną można legalnie podłączyć do kanalizacji.

 • 10 lipca 2012 o godz. 13:08

  więcej patroli policji i strazy miejskiej w Parku Bródnowskim!

 • 26 lipca 2012 o godz. 11:52

  Naprawdę super. Gdzie można się zapisać na spływ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.