Liceum Lisa-Kuli bez dyrektora. Konkurs od nowa | | targowek.info

Liceum Lisa-Kuli bez dyrektora. Konkurs od nowa

Osiem kandydatek starało się o posadę dyrektora najlepszego licem na Targówku im. Leopolda Lisa-Kuli. Na razie dyrektorem nie będzie żadna z nich, bo właśnie unieważniono konkurs. Trzeba go przeprowadzić od nowa.

 

Liceum im. płk Leopolda Lisa-Kuli / fot. www.targowek.to

Konkurs na następcę zmarłej dyrektor Jolanty Sieradz-Starodąb ogłoszono w maju. W połowie czerwca zgłosiło się osiem kandydatek, ale teraz okazało się, że żadna z nich – przynajmniej na razie – dyrektorem nie będzie. Prezydent Warszawy unieważniła cały konkurs tłumacząc to względami proceduralnymi.

Konkretnie poszło o dokumenty złożone przez jedną z kandydatek. Komisja konkursowa z wiceburmistrzem Targówka Sławomirem Antonikiem na czele odrzuciła trzy z ośmiu pań ubiegających się o stanowisko. W przypadku jednej z nich dopatrzono się uchybień formalnych w zaświadczeniu lekarskim. Kandydatka odwołała się od tej decyzji i jej odwołanie właśnie zostało uznane.

Oznacza to potrzebę unieważnienia i powtórzenia całego konkursu. Jeśli znów będą odwołania, to szkoła może rozpoczynać rok szkolny bez nowego dyrektora. Jednak jak dowiedzieliśmy się ze źródła zbliżonego do liceum, „bezkrólewie” raczej nie utrudnia przygotowań do nowego semestru. Obowiązki dyrektora pełnią zastępcy.

Liceum im. płk Leopolda Lisa-Kuli / fot. www.targowek.to
PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Liceum Lisa-Kuli bez dyrektora. Konkurs od nowa

 • 31 lipca 2012 o godz. 10:00

  jak odchodziłem 5 lat temu z tego liceum to zapewnili, że powstanie hala sportowa :) jak widać ciągle boisko do koszykówki jest na trawie a ogrodzenie za bramkami niższe od samych bramek. NAtomiast na wielkiej sali w środku rzucając piłkę do serwisu w siatkówkę odbija się od sufitu. BOsko

 • 31 lipca 2012 o godz. 12:16

  Dokładnie… grając na sali w siatkówkę nie można było odbierać piłki wysoko odbijając czy wystawiać wysoko bo zahaczała o sufit. Ta sala bardziej się nadaje na basen :D

 • 31 lipca 2012 o godz. 12:52

  Joze czyżby zacny rocznik 2007?

 • 1 sierpnia 2012 o godz. 08:36

  rocznik to 89′ :> ale szkoła super, mała, ale z klimatem. wszyscy niemalże się znali. Eh tylko ten sport kulawy :D

 • 2 sierpnia 2012 o godz. 03:16

  usismła dziaduszku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.