Remont Remontowej skończony [zdjęcia]

0
Share

Mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra – aż połowa zaplanowanych na ten rok dzielnicowych inwestycji drogowych jest już zakończona. Zła -mowa raptem o dwóch małych uliczkach mierzących w sumie 475 metrów…

Wszystkie (czytaj: dwie) remontowane w tym roku ulice znajdują się na Zaciszu, bo tu są największe zaległości inwestycyjne. Szampany otwierają już mieszkańcy ul. Remontowej łączącej Bogumińską z Krośniewicką. Niedawno skończył się jej remont i do sklepu przy Kościeliskiej nie muszą już chodzić przez kałuże po kolana, ich samochody nie niszczą resorów na ogromnych dołach, a w lato kurz nie wciska się we wszystkie szczeliny.

Ulica jest już pokryta kostką, w połowie drogi powstał trawnik, są też progi zwalniające, jakby komuś przyszło do głowy za bardzo się rozpędzać. Dodatkowo na odcinku od ul. Krośniewickiej do ul. Miedzianogórskiej ulica jest jednokierunkowa.

Druga remontowana w tym roku ulica na Targówku to ul. Koszalińska po drugiej stronie Radzymińskiej. Tutaj prace trwają w najlepsze, więc jest szansa, że skończą się pod koniec lata.

[nggallery id=32]

 

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx