Znowu objazdy na… Trasie Toruńskiej | | targowek.info

Znowu objazdy na… Trasie Toruńskiej

Remont TT niby się skończył… ale jednak nie całkiem. Dziś aż dwa razy będą zamykać sąsiednie ulice i zmieniać trasy miejskich autobusów.

Trasa Toruńska / fot. eInwestycje

Wczoraj gigantyczny korek na Trasie Toruńskiej spowodowała kraksa na drugim brzegu Wisły. Dziś mamy szanse na „własne” korki.

W związku z kolejnym etapem przebudowy naszej S8 do parametrów drogi ekspresowej, drogowcy zamykają dzisiaj wjazd z ul. Toruńskiej na teren CH Marki. Ma to się dziać w godz. 11:00-19:00 i oprócz utrudnień dla kierowców samochodów, także autobusy linii 112 zostaną skierowane na trasę objazdową (tylko w kierunku krańca CH MARKI):

112 KAROLIN – … – Łojewska – Chodecka – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – CH MARKI

To nie wszystko. W nocy 18/19.07.2012 r. w godz. 21:00-06:00 będzie także zamknięta wschodnia część skrzyżowania ul. Toruńskiej z ul. Łabiszyńską wraz dojazdami. W efekcie autobusy linii 132 oraz 134 pojadą objazdami w obu kierunkach: 

132  METRO MARYMONT – … – most Grota-Roweckiego – Toruńska – przejazd estakadami nad skrzyżowaniem z ul. Łabiszyńską – Toruńska – … – SKARBKA Z GÓR 

134  w kierunku krańca OLESIN: ŻERAŃ FSO – … – Bazyliańska – Kondratowicza – św. Wincentego – Głębocka – Toruńska – Ostródzka – … – OLESIN, a w kierunku krańca ŻERAŃ FSO: OLESIN – … – Zdziarska – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka – Kopijników – Łabiszyńska – Kondratowicza – … – ŻERAŃ FSO

Oczywiście to pikuś w porównaniu z tym, co od niedzieli będzie się działo na innym ważnym wyjeździe z naszej dzielnicy – placu Wileńskim – ale i tak uważajcie.

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Znowu objazdy na… Trasie Toruńskiej

 • 18 lipca 2012 o godz. 08:06

  Po co te ekrany ?ile to kosztowało ? do teg dziura na dziurze wielki plac budowy za mega kase po co takie tnele które za 5 lat pordzewią !? kasa w błoto
  ehhhh

 • 18 lipca 2012 o godz. 13:36

  Nie PORDZEWIĄ, a PORDZEWIEJĄ i moze nie za 5 lat.

  Tyle w temacie.

 • 18 lipca 2012 o godz. 14:07

  Generalnie to po co taka konstrukcja ? za te wydane niepotrzebnie pieniądze można było ciągnąć dalej obwodnicę Marek ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.