Czeka nas inwazja kebabów

10
Share

Znamy dokładny adres nowej restauracji Amrit na Zaciszu. I nie będzie to jedyny nowy lokal najpopularniejszej kebabowni na Targówku.

 

Zapowiedziane przez nas parę miesięcy temu wielkie starcie mistrzów kebabów – Amritu i Efesu – na ul. Kondratowicza 25 wciąż trwa. Dwie najlepsze warszawskie restauracje z orientalnym jedzeniem zaciekle walczą o klientów na Bródnie i przeżywają prawdziwe oblężenie. Tak wielkie, że… Amrit zdecydował się otworzyć drugi lokal w tym samym miejscu! Druga restauracja w pawilonach na Kondratowicza jest już oklejona logo firmy, ale do jej otwarcia zostało jeszcze parę miesięcy – właściciele wciąż czekają na wszystkie pozwolenia i końcowe projekty lokalu.

 

Kebaby Efes i Amrit na ul. Kondratowicza / fot. targowek.to

 

O ile nowy punkt Amritu na Bródnie po prostu rozładuje tłok w sąsiedniej restauracji, to planowany kebab na Zaciszu wniesie zupełnie nową jakość w tej części dzielnicy. Do tej pory Amrit zdradzał tylko tyle, że knajpa powstanie przy ul. Radzymińskiej. My znamy dokładny adres. Będzie to Radzymińska nr 308, czyli niedaleko skrzyżowania z ul. Krynoliny na skraju Zacisza (tuż przy przystanku, po prawej stronie jadąc w stronę Marek).

Do niedawna w tym miejscu był warsztat samochodowy, ale wkrótce zacznie się budowa samodzielnej restauracji o bardzo orientalnych kształtach. Jeśli budynek będzie wierny wizualizacjom, lokal na Radzymińskiej z całą pewnością zostanie najelegantszym kebabem w całej Warszawie. Przy okazji nowy punkt rozszerzy zasięg dostawy potraw Amritu na resztę Targówka (z osiedlem Wilno na czele), a także na Ząbki i spory kawałek Marek.

 

Lecz to dopiero za rok z kawałkiem. Otwarcie zaciszańskiego lokalu planowane jest pod koniec 2013 roku.

10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx