Trzy osoby ranne w zderzeniu na Odrowąża

1
Share

To jeden z najgroźniejszych wypadków samochodowych w naszej dzielnicy w tym roku.

Do wypadku doszło dziś około godz. 17. Jadąca ul. Odrowąża toyota chciała skręcić w lewo w ul. Pożarową. Nie udało się – auto wjechało wprost pod jadącego prosto mercedesa taxi, który po zderzeniu wyleciał z drogi i dodatkowo potrącił idącą chodnikiem kobietę. Do szpitala trafiła potrącona piesza, kobieta kierująca toyotą oraz jej dziecko. Ruch na Odrowąża w stronę Ronda Żaba był zablokowany aż do wieczora.

Skrzyżowanie Odrowąża z Pożarową wyrasta na jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w całej dzielnicy Targówek. Już kilka razy w tym roku dochodziło tam do poważnych wypadków (np. dwa razy w marcu – czytaj tutaj). Częściej samochody zderzają się chyba tylko u zbiegu Naczelnikowskiej i „starej” Radzymińskiej obok przejazdu kolejowego na Targówku Fabrycznym – ale tam auta jadą z dużo mniejszą prędkością i zazwyczaj kończy się na stłuczkach. Tymczasem na Odrowąża kierowcy bez namysłu rozpędzają się nawet do 100 km/h.

O dzisiejszym wypadku poinformowała nas na mejla redakcja@targowek.to pani Danuta. Zdjęcia natomiast zobaczycie na stronach „Gazety Stołecznej”.

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx