Drugi dzień nie działają światła na skrzyżowaniu Kondratowicza i Wincentego | | targowek.info

Drugi dzień nie działają światła na skrzyżowaniu Kondratowicza i Wincentego

Efekt łatwo przewidzieć: wypadek samochodowy.

Do zderzenia opla z fiatem na Bródnie doszło w niedzielę około południa. Opel jadący ulicą św. Wincentego wymusił pierwszeństwo na jadącym ul. Kondratowicza fiacie. Po kraksie sprawca wypadku wyleciał z jezdni i ściął jeszcze znak tuż przy przejściu dla pieszych. Na szczęście obyło się bez ofiar. Kierowca opla – jak podaje TVP Warszawa – został ukarany przez policję mandatem.

Kierowcy musieli jechać według znaków, bo na ruchliwym skrzyżowaniu tuż obok urzędu dzielnicy (i pewnej popularnej ostatnio instalacji artystycznej) nie działają światła drogowe. Co więcej, nie działają już od soboty i miejskie służby wciąż się tym nie zainteresowały. Na razie nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta, ale na wszelki wypadek – uważajcie tam podwójnie.

Zdjęcie z miejsca dzisiejszego wypadku zrobiła TVP Warszawa.

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “Drugi dzień nie działają światła na skrzyżowaniu Kondratowicza i Wincentego

 • 16 września 2012 o godz. 18:04

  Jechalem w niedziele po 16 i swiatla dzialaly

 • 17 września 2012 o godz. 08:13

  Tak prawdę powiedziawszy, to na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo powinno być łamane, tj. z Wincentego od cmentarza na Kondratowicza w kierunku Rembielińskiej. Pozostałe części tych ulic to jakieś kikuty, które nie wiedzieć czemu stały się przelotówkami, kompletnie do tego nie przystosowane.

 • 17 września 2012 o godz. 09:44

  Drogowiec, krótko mowiac nie masz racji.

 • 17 września 2012 o godz. 10:40

  Hmm, wiesz co „M”, tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że to co pisze Drogowiec ma sens. Te ulice to jedne z głównych ulic Targówka zaprojektowane do obsługi tej Dzielnicy. Ulicami tranzytowymi są Radzymińska i Trasa Toruńska.

 • 17 września 2012 o godz. 20:51

  Nie działały przez 2 dni? A czy redakcja zgłaszała tą usterkę? Rzeczywiście dosyć często tamta sygnalizacja psuje się, nie raz sam zgłaszałem jej awarię. Jadąc w kierunku Żerania, aby zobaczyć wracając po kilku minutach na Zacisze jak jest naprawiana. Jeden telefon pod 112…

 • 18 września 2012 o godz. 13:08

  o 16 było juz po wypadku, więc naprawili.
  w zasadzie mozna by napisać stylem Jana Pietrzaka z lat 80tych, że „naprawiło (ono)”. Bo czasy i dzisiejsza władza, coraz bardziej przypomina tę z PRLu.

 • 18 września 2012 o godz. 13:10

  Można by położyć spiących policjantów na skrzyżowaniu kondratowicza z blokową….

 • 19 września 2012 o godz. 00:12

  pytanie do redakcji! zainteresujcie sie w koncu tematem nietoperzy latajacych i straszacych mieszkancow naszej pieknej cichej dzielnicy ! mowie o bliskim zaciszu od strony lasku brodnowskiego. kadry jak z horroru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.