Szkoła tańca jurora „You can dance” na Rembielińskiej

3
Share

Jeśli jeszcze nie wiecie, to już wiecie: jutro w samo południe na Bródnie otwiera swoją szkołę słynny tancerz i choreograf Agustin Egurrola.

Egurrola Dance Studio będzie działać od 15 września w Galerii Rembielińskiej przy ul. Rembielińskiej 20. W ofercie znajduje się mniej więcej to samo, co pozostałych pięciu szkołach słynnego polsko-kubańskiego tancerza, czyli m.in. hip hop, street dance, commercial dance, dancehal (to głównie dla młodzieży); zumba, latino, sexy dance, taniec towarzyski, taniec brzucha (raczej dla pań); a także zabawy taneczno-ruchowe i różne wesołe tańce dla dzieci. Wśród instruktorów są m.in. znany z „Tańca z gwiazdami” Steffano Terrazzino oraz znana z „Playboya” Magdalena Soszyńska-Michno.

Ceny wahają się w zależności od ilości wykupionych zajęć od 20 do 40 zł za godzinę (oczywiście czym więcej lekcji, tym taniej), plus 50 zł „na dzień dobry” jednorazowej opłaty członkowskiej.

fot. facebook/egurroladancestudio

Ale w sobotę 15 września, z okazji otwarcia klubu, możecie zwiedzić bródnowskie Egurrola Dance Studio zupełnie za darmo i jeszcze obejrzeć przygotowane z tej okazji występy. W programie m.in.:

* Pokazy tancerzy znanych z programów „Taniec z gwiazdami” i You Can Dance”
* Taneczne show zawodowej grupy Agustina Egurroli VOLT
* Lekcje otwarte z instruktorami Egurrola Dance Studio
* Animacje taneczne, konkursy z nagrodami
* Koncert Natalii Lesz

Początek o godz. 12:00, wstęp wolny, Egurrola Dance Studio ul. Rembielińska 20.

3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx