Co robić w weekend (bez ruszania się z dzielnicy)

0
Share

Będzie futbol, wymiana ciuchów, darmowy teatr, parafialny festyn i walka na miecze. Co wybieracie?

W sobotę:

* Ciuchowisko, czyli wielka wymiana ubrań. Każdy przynosi rzeczy, które są mu zbędne, znudziły się, są za małe, za duże itp. a za to z kupy rzeczy może wziąć to co mu się spodoba w dowolnej ilości. Ubrania, które zostaną do końca, trafią do Caritasu. Początek godz. 15:00 (Klub Lira, ul.Łojewska 3, opłata za wejście: 5 zł)

* 8. kolejka III ligi piłkarskiej: mecz GKP Targówek – Omega Kleszczów, godz. 17:00 (ul. Kołowa 18)

W niedzielę:

fot. L. Mamchenkov/Flickr

* Dzień otwarty w DK „Świt” (ul. Wysockiego 11). Od godz. 12 do 18 do dyspozycji będą pracownicy Domu Kultury, instruktorzy oraz wszystkie pracownie. Miłośnicy teatru będą mogli także obejrzeć spektakl Teatru ResComica „Puste miejsce” (początek przedstawienia godz. 18:00). Wstęp wolny.

* III Festyn w Parafii Świętej Rodziny (ul. Rozwadowska 9/11). Między godz. 12 a 21 będą m.in. dmuchany plac zabaw, trampolina,  balony helowe, kiełbaski, bigos, sałatki, słodkie wypieki, a także koncert Haliny Frąckowiak i występ Jasia Pociechy.

W sobotę i niedzielę:

* w3 – Warszawskie Warszaty Walki. W sobotę od godz. 11 odbędą się ćwiczenia walki na noże i długie miecze, w niedzielę od godz. 10 eliminacje i finały turnieju otwartego oraz turnieju długiego miecza kobiet (OSiR Tarówek ul. Ossowskiego 25).

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx