Będzie drugi spływ po Kanale Bródnowskim | | targowek.info

Będzie drugi spływ po Kanale Bródnowskim

Tłoczno robi się na naszym poczciwym Kanałku. Kolejni śmiałkowie zmierzą się z jego nurtem, nie zważając na płycizny, tamy i śmieci.

 

Jak tak dalej pójdzie, to serio trzeba będzie pomyśleć o jakiejś marinie. Dopiero co kanałem popłynęli radni, a już w ich ślad idą kolejni. Takie zainteresowanie spływowiczów mamy jesienią, a co dopiero będzie na wiosnę…

Ekipę odważnych kajakarzy montuje Sebastian Sosiński, prezes Lokalnej Organizacji Trzech Rzek z Nowego Dworu Mazowieckiego. Sosiński ma już duże doświadczenie w podobnych spływach ekstremalnych.  Organizuje je też z harcerzami z hufca w Nowym Dworze.

Tym razem chce się porwać na nasza Kanałek. Spływ ma się odbyć – jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów – w niedzielę 28 października.  – Wiemy o niskim stanie wody, tamach bobrów i samych bobrach, które są pod ochroną. Jeśli chodzi o pomysł to zostałem zainspirowany spływem Jędrzeja Kunowskiego (mamy wspólne harcerskie korzenie). Osobiście uwielbiam pływać w miejscach, które nie są dedykowane kajakarzom. Ostatni taki wyczyn miał miejsce miesiąc temu kiedy udało mi się pokonać fosę w Twierdzy Modlin – mówi Sosiński i podsyła filmik z tego spływu:

Inny zimowy spływ tych samych kajakarzy:

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Będzie drugi spływ po Kanale Bródnowskim

 • 14 października 2012 o godz. 21:14

  Czy naszych Radnych interesują losy Targówka?Mam wątpliwości!!! Weżmy sprawy w swoje ręce. Wydawajmy pieniądze tylko w Dzielnicy!!! Pomóżmy sobie sami. Na nikogo nie można liczyć.

 • 15 października 2012 o godz. 10:37

  Jak potrzebujesz człowieku pomocy to przyjdź do urzędu,poradzimy coś.No chyba że boli Cię coś innego,np:zazdrość :-)

 • 15 października 2012 o godz. 14:26

  Do MC Radny. Co ostanio „poradziliście”dla Tragówka ? Gośc ma rację(wawawa). Komunikacja to dramat!!! Już dawno powinna być nowa linia albo powrót „E”.Radni tylko diety golą a nic nie robią dla Targówka .

 • 15 października 2012 o godz. 14:42

  ten MC Radny to jakiś „wariat”

 • 15 października 2012 o godz. 16:05

  do MC Radny . Kazdy mieszkaniec naszej Dzielnicy napewno zazdrości innym Dzielnicom operetywnych Radnych. Czy to coś złego?

 • 16 października 2012 o godz. 10:07

  Radni Targówka- bezradni
  Mają głowę niepłodną
  Niech spłyną wodą chłodną!

 • 16 października 2012 o godz. 17:23

  LUDZIE!nie dajcie się nabierać na prowokacje jednych i drugich (radnych i miernot chcących nimi być)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.