Pożar i plaga kradzieży na Elsnerowie | | targowek.info

Pożar i plaga kradzieży na Elsnerowie

Mimo szybkiej akcji strażaków całkowicie spaliła się altana na ul. Bardowskiego na Elsnerowie. Wraz z jesienią na działki ściągnęłi też złodzieje.

 

Do pożaru doszło już kilka dni temu, ale teraz możemy pokazać zdjęcia z akcji strażaków. Załoga z jednostki przy Młodzieńczej pojawiła się na ul. Bardowskiego już 4 minuty  po wezwaniu. Niestety cała altana stała już w ogniu. Po ugaszeniu przeszukano pogorzelisko, w którym nie znaleziono osób poszkodowanych. Cała akcja trwała 45 minut, resztki altany nadawały się tylko do rozbiórki.

Z działek na Elsnerowie  dochodzą też do naszej redakcji inne niepokojące wieści. Ta okolica, to ogromne zagłębie ogródków działowych: ciągną się właśnie od Bardowskiego, po obu stronach Janowieckiej, torów kolejowych, aż do Potulickiej i Lewinowskiej na Zaciszu.  Niestety jesień i zima to pora, gdy w ogrodach jest mniej działkowiczów, a więcej złodziei. W ostatnich tygodniach grasuje tu szajka wyspecjalizowana w nowym typie kradzieży: nie zabierają dużych i nieporęcznych lodówek, a jedynie  wymontowują z nich urządzenia chłodzące. Przy okazji zabierają też mniejsze sprzęty, jak telewizory.

Zdjęcia: Komenda Miejska Straży Pożarnej w Warszawie

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Pożar i plaga kradzieży na Elsnerowie

  • 7 października 2012 o godz. 21:08

    „w ogrodach jest mniej osób, a więcej złodziei”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.