Teleexpress o napisie BRÓDNO | | targowek.info

Teleexpress o napisie BRÓDNO

Ceglane litery z Parku Bródnowskiego zyskują ogólnopolską sławę: właśnie materiał o nich przygotował Teleexpress.

 

„To najnowsza, czysto artystyczna instalacja powstająca w parku na warszawskim Bródnie” – mówi lektor, a na ekranie widzimy najpierw słynny napis Hollywood, a po chwili litery z naszego parku. Napis wygląda już na ukończony, więc murarze zdążyli w ostatniej chwili przed opadami śniegu. Przypominamy, że uroczyste odsłonięcie instalacji planowane jest na połowę listopada.

Materiał ukazał się w piątkowym (26.10.2012) Teleexpressie:

PRZECZYTAJ TEŻ:

15 komentarzy na temat “Teleexpress o napisie BRÓDNO

 • 28 października 2012 o godz. 18:42

  Napis jest super .. jeszcze fajniej by wygladał gdyby był podświetlony..choć to kolejny koszt. oby nie pomalowali go na pstrokato , każdy w innym kolorze:)…cegła nawet jest ok.:)

 • 28 października 2012 o godz. 22:21

  za 100tys zł zabrali dzieciom górkę która służyła prawie 40lat .ten napis powinien widnieć na ratuszu ale jak na ratuszu gminy targówek postawić napis bródno .inni mądrale przed nimi którym bródno kojarzyło się z brudem nowo powstałą gminę nazwali targówkiem mimo że bródno było dużo więsze od targówka.

 • 28 października 2012 o godz. 22:30

  zamiast naprawić ujęcie wody na boliwara za 30 tys zł zafundowali nam napis za 100tys .obecnie po zdewastowaniu ujęć wody oligoceńskiej na poborzańskiej i turmonckiej cofneliśmy się 30 lat w tył kiedy po wodę trzeba było jeżdzić do innych dzielnic ale to naszych włodarzy z koalicji PO spółzielnia nie obchodzi

 • 28 października 2012 o godz. 23:51

  na pewno są potrzebniejsze rzeczy …ale ten napis to powiedzmy taki marketing naszej dzielnicy- takie rzeczy też mają znaczenie i muszą się dziać, choć efektów promocji nie widzimy od razu. świebodzin miał wielkiego Jezusa, centru W – wy Palmę:).. fajnie, że u nas też coś takiego się dzieje…

 • 29 października 2012 o godz. 11:45

  Warto pamiętać, że na wykonanie rzeźby Dzielnica dostała specjalne fundusze z Biura Kultury, czyli nie opłacaliśmy jej realizacji z własnego budżetu. Dzielnica pokrywa tylko koszty organizacji otwarcia IV Etapu Parku Rzeźby.

 • 29 października 2012 o godz. 14:29

  A oligocenkę się trzyma kilka dni w domu zanim wypije, a wtedy jest z niej większy syf niż z Wisły. To ja już wolę ten napis.

 • 29 października 2012 o godz. 20:47

  I to ma być kultura- kulturwa ich mać! Ciekawe ile weźmie Głódź za pokropek, 10% na pewno.

 • 29 października 2012 o godz. 21:17

  a ty co judaszu,kościół ci zaczął przeszkadzać,jesteś jak chorągiewka na wietrze,prostactwo

 • 30 października 2012 o godz. 09:10

  FAJNIE, tyle że jaka to promocja?
  Gdyby takie napisy postawić przy wjazdach na osiedle: rondo żaba, toruńska, głębocka, młodzieńcza, wincentego.
  No i czas stworzyć lobby za zmianą nazwy dzielnicy. Fakt, że to kołalicja SLD i PSL wymyśliła tą zastępczą nazwę, wtedy jeszcze gminy. A gdzie historia, prawda, logika? To jest właśnie efekt nieuctwa „elyty”!

 • 30 października 2012 o godz. 10:50

  judaszy pełno od dawna. W końcu kult swietego judasz jest od dawna propagowany przez obecna władzę.

  Nie lepiej było napisać:
  Legia Pany!
  albo
  Bródno wita wieś!

 • 30 października 2012 o godz. 12:59

  Do ” JJR” :Co do zmiany nazwy dzielnicy to jestem ZA.Już tutaj pisałam, ża nazwa „Bródno” większości, jak nie wszystkim :) kojarzy się z … brudem. Większość osób zapytanych o genezę nazwy dzielnicy pewnie odpowiedziałaby: … no bo pewnie dzielnica powstała na terenach slumsowych lub po prostu jest tam brudno :)- To dotyczy głownie osób które znają nazwę naszej dzielnicy z mowy mówionej .. no bo w końcu mamay ó kreskowane a nie u- i to ponoć ma wiele wyśniać :)… niestety nie wyjaśnia NIC… a domysły i nieciekawe skojarzenia kwitną, a kiwtnąc mogą przeciez te dobre, bo nazwa Bródno pochodzi od BRODÓW WIŚLANYTCH – wystarczy tylko usunąć kreseczkę nad o i będziemy mieć np. BRODNO – można się przyzwyczić :) a nazwa lepiej opisuje gezezę powstania dzielnicy i budzi lepsze skojarzenia…nawet nasz Holywodzki napis niewiele by ucierpiał, gdybyśmy zdecydowali się na taką zmianę .. myślę, że ABSOLUTNIE WARTO!..

 • 30 października 2012 o godz. 13:57

  Judasze to cały kościółek, nieuki jak mirka powinni o tym poczytać, wyciągnąć wnioski z historii, ale prostaczka umie tylko rączki składać przed ołtarzem, kabzę bezmyślnie pasożytom napychać, nawet pisać poprawnie nie potrafi.

 • 30 października 2012 o godz. 15:56

  Karol wielki to bolszewiski pali *** smierdzi

 • 30 października 2012 o godz. 23:25

  do karol wielki:myślę że masz duży problem ze samym sobą,coś tam sobie wmówiłeś żeś piękny i mundry,ktoś cię skrzywdził w pracy,szkole,nie wiem,idź poszukaj pomocy

 • 31 października 2012 o godz. 12:49

  Tak, katecheta mnie molestował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.