Wielka bijatyka w autobusie 190

8
Share

Pijani pasażerowie pobili w nocy na Zaciszu kierowcę autobusu 190.

Jeden z napastników z linii 190 w rękach policji / fot. Policja

Rzecz działa się w weekend w jednym z ostatnich kursów 190 z Marek w kierunku centrum. 25-letni Damian D. i 29-letni Michał T. byli totalnie pijani i uznali, że kierowca jedzie ulicą Radzymińską zbyt wolno. Na Zaciszu rozpoczęli awanturę, głośno krzyczeli i zaczepiali pasażerów. W końcu kierowca zatrzymał autobus na przystanku przy ul. Jórskiego.

W rezultacie w autobusie wybuchła wielka szarpanina. Napastnicy pobili kierowcę, ale i sami oberwali od innych pasażerow, którzy dodatkowo wezwali policję. W końcu pasażerowie wypchnęli pijanych awanturników z autobusu. Damian D. i Michał T. próbowali uciec, ale zaalarmowani kryminalni z Targówka dosłownie po kilku minutach ich dostrzegli i zatrzymali.

Jeden z napastników z linii 190 w rękach policji / fot. Policja

 

Na komendzie po zbadaniu alkomatem okazało się, że Damian D. miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast Michał T. miał ponad 2 promile. Teraz obu przygłupim awanturnikom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowca autobusu trafił do szpitala, ale na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne.

 

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx